ČAKROLADĚNÍ

7 kroků k vaší rovnováze a celistvosti

Projděte 21denní inventurou svého života za pomoci čakrového systému a nalaďte se na radost, energii, lepší zdraví a vnitřní klid.

vážka logo
 • Chcete se naučit, jak efektivně uvolnit stres a napětí ve svém těle?
 • Toužíte se zastavit a získat více klidu, zdraví a rovnováhy do svého života?
 • Přejete si najít a začít zpracovávat svá omezení, která vám brání realizovat vaše přání a sny?

Otevřete se nové dimenzi zdraví a osobního růstu tím, že poznáte svých 7 energetických center známých jako čakry. Díky práci s čakrami získáte klíč k fyzickému zdraví, emoční rovnováze i schopnosti jasně myslet a dosahovat svých cílů.

Co jsou to čakry a k čemu jsou dobré?

Čakry jsou energetická centra, hlavní body naší životní energie. Nacházejí se podél páteře, v oblasti endokrinních žláz a každá čakra podporuje určité vlastnosti a kvality našeho bytí.

Můžete si je představit jako filtrační systém, který pročišťuje naši energii přicházející z hrubé fyzické roviny, která je spojena s našimi prapůvodními instinkty a živočišnou podstatou, a přeměňuje ji do vysoce kultivované duchovní roviny, která nás spojuje se samotným zdrojem života.

Plynulým prouděním energie se čakry otevírají, posilují a přivádí do rovnováhy. Harmonický a správně fungující energetický systém se potom pozitivně projevuje na tělesné, duševní i duchovní úrovni.

Problém může nastat, pokud například z důvodu nemoci, prožitého traumatu, silných emocí či následkem nevhodného životního stylu dojde v některé čakře k narušení proudění energie. To se následně projeví na fyzické, duševní nebo duchovní úrovni: nemocí příslušného orgánu, úzkostí, chronickou nemocí atd. Nebo třeba tím, že pokud se vám v určité životní oblasti nedaří, je pro vás nadmíru obtížné situaci změnit.

vážka logo

Jak vám v tom může pomoci tento kurz?

Díky prozkoumání každé z vašich 7 čaker zjistíte, kde konkrétně je narušen tok vaší energie a jak jej znovu obnovit. Tím získáte moc uzdravovat nejen své fyzické tělo, ale i duši a mysl.

V kurzu Čakroladění:

 • Nahlédnete do tajemství čaker a jemné práce s energií.
 • Zjistíte, jak důležitá je rovnováha pro vaše zdraví, klid a harmonii i jak ji nastolit.
 • Uvolníte svoje tělo, potěšíte svoje srdce a vaše mysl se zklidní díky meditacím a afirmacím, které jsem pro vás připravila.
 • Uvědomíte si svá slabá místa při realizaci vašich snů, přání a vizí.
 • Dozvíte se, jak svůj energetický systém čaker vyladit do přirozené harmonie.
 • Při pravidelné práci na sobě doplněné o meditaci posílíte napojení na svoji duši, a tím se prohloubí i vaše intuice.

Při mapování toku energie vašimi čakrami se dozvíte více sami o sobě i o tom, jak svou energii podpořit a využít ji pro znovunastolení své vnitřní harmonie.
Pokud totiž v nějaké životní či zdravotní oblasti dlouhodobě pociťujete problémy, je pravděpodobně narušena vaše energie, váš čakrový systém. Je tedy užitečné podívat se, která čakra s vašimi problémy koresponduje a zaměřit své úsilí tím správným směrem. Podpořit proudění energie v příslušných čakrách. To s sebou následně přináší pocit sebenaplnění, rozvíjí naše talenty a dary a přináší lásku a soucit, který se stane středem našeho života.

Už nějakou dobu, jsem zvažovala a vybírala, čím znovu "nakopnout" svůj život. Vámi vedená cesta přes tělesný energetický systém byla správnou volbou. Situace v mém životě se "najednou" a "zázračně" začaly skládat. Děkuji. Jsem vděčná za proces, který jsem díky Vám nastartovala a těším se na pokračování.
Martina Hatlová
kosmetické služby

Postupně si pomocí čakrového systému uděláte „inventuru svého života“.
Je to skvělý začátek, pokud si přejete odstranit ze života to, co vás trápí, bolí a neslouží.

Starobylé učení a dnešní život

V mnoha dávných kulturách byla životní energie ceněna a kultivována tak dlouho, dokud daný člověk nedosáhl mistrovství v umění žít na fyzické úrovni, a mohl postoupit do vyšších úrovní vědomí.

V dnešním světě plném napětí potřebujeme toto staré učení o energii znovu pochopit, abychom mohli napětí z našeho života uvolnit a změnit nevyhovující způsob života.

Pokud si během práce s čakrami uvědomíte svou touhu lépe naplnit svůj život, možná pochopíte i hlubší smysl toho, proč jste na této planetě a právě v tomto čase.

mandala

Jak bude kurz probíhat?

Přístup ke kurzu získáte ihned po uhrazení faktury a procházet jím můžete svým vlastním tempem (buď během 21 dnů, jak je navržen, tj. 3 dny pro každou čakru, nebo se pro vás důležitým oblastem můžete věnovat i déle).

Během tohoto kurzu budete pracovat s afirmacemi, meditacemi a cvičeními, které jsem vytvořila tak, aby rozvíjely všechny čakry. Postupně se budete dozvídat více o tom, kdo jste a jak svoji přirozenost projevit v tomto světě.

vážka logo

Podíváme se na 7 základních témat spojených s jednotlivými čakrami:

 • Rodina – jako místo, kde jsme se uzemnili na Zemi a zakotvili naši energii (1. čakra).
 • Hojnost a potěšení – 2. čakra je domovem kreativní energie a tvůrčí životní síly, která vám pomůže si svůj život zde na Zemi užít.
 • Sebehodnota – je spojena se 3. čakrou a je zdrojem osobní moci, energie válečníků a silou transformace.
 • Vztahy a láska – stejně jako láska je nekonečná, tak i 4. čakra, srdeční čakra, je rovněž nekonečná. A rozsah i záře energie této čakry závisí na hloubce našich vztahů. Když se naše srdce otevře bezpodmínečné lásce, stane se nekonečnou i naše láska.
 • Komunikace – 5. čakra je spojena s komunikací, nasloucháním a vyjádřením sebe samého skrze vyšší formu (své pravé bytí). Jde o sebevyjádření a projevení svého skutečného vnitřního já.
 • Intuice – 6. čakra je čakrou třetího oka, která je spojená s moudrostí a čistým bytím. Tato čakra otevírá vaši mysl informacím mimo hmotný svět.
 • Spiritualita – 7. čakra je náš zdroj osvícení a duchovního spojení se vším, co je (existuje).
vážka logo

V každém modulu vyživíte jednu čakru a ukotvíte se v kvalitách, které podporuje.

vážka logo

Pomocí meditací, práce s dechem, afirmací a barev se naladíte, zklidníte a energie začne proudit.

Potřebujete jen 15–20 minut denně vaší vědomé pozornosti.
Ale můžete se u každé čakry zastavit i na více dnů nebo se libovolně vracet.

Co jeho absolvováním získáte?

Po projití celého kurzu od první do sedmé čakry budete:

 • mít hotovou vědomou životní inventuru.
 • vědět, které čakry (životní oblasti) máte oslabené nebo naopak přeplněné a čemu se vyplatí věnovat cíleně větší péči.
 • znát způsoby, jak konkrétní čakru snadno podpořit pro její lepší funkci v běžném životě.
 • vědět mnoho nových souvislostí mezi vašim zdravotním stavem a okolními vlivy.
 • mít možnost propustit ze svého života některé staré návyky, bolístky a traumata.

Tento kurz vám pomůže vidět nové souvislosti ve vašem životě a zdraví a získat znalost k sebeuzdravování na fyzické, mentální i duševní a duchovní úrovni.

Do kurzu jsem se přihlásila s nadšením, protože mi vstoupil do cesty právě ve chvíli, kdy jsem začala pracovat na svém seberozvoji a toto téma mě velmi zaujalo. Moc se mi líbilo, jak byl zpracovaný. Kromě zajímavých informací, které jsem se dozvěděla o jednotlivých čakrách, byl kurz i velmi hravý a zábavný. Každý den jsem se těšila také na krátkou meditaci, kterou Jana připravila k jednotlivým čakrám. Dodnes používám meditaci bílým světlem, která mě krásně pročistí a harmonizuje.
Alžběta K.
účetní a maminka

Co dalšího vám kurz přinese?

 • Vnesete do vašeho života uzdravení a radost.
 • Rozšíříte si vaše možnosti a obzory jak nahlížet na vlastní život.
 • Získáte návod, jak přetvářet negativní energii a nepříliš soudržné stránky sebe sama tak, že vaše energie bude svítit a vy se stanete zářivým světlem. Světlem, kterým máte opravdu být.

Pojďte podpořit svou energii vědomým plynutím s rytmem roku a pozitivními a láskyplnými myšlenkami o sobě i o světě.

Co konkrétně v tomto kurzu najdete...

čakry a drahé kameny

Informace o čakrách

Dozvíte se, se kterými orgány, emocemi, životními obdobími, orgány a zdravotními problémy jednotlivé čakry souvisí.

meditace

Meditace a afirmace

Na každý den jsem pro vás připravila jednu afirmaci a meditaci k dané čakře. Nemusíte mít obavy, meditace jsou krátké na několik minut a zvládnete je začlenit do vašeho běžného dne.

Návod na podporu správné funkce čaker

Dozvíte se, jak podpořit správné fungování čaker v rámci svého běžného života.

Náměty k životnímu bilancování

Postupně se vědomě zamyslíte nad svým životem, abyste věděli, do kterých oblastí směřovat svoji pozornost s cílem zlepšení celkové kvality vašeho života.

Bonusy

jak harmonizovat čakry v lidském těle

Hravá část

Ukážu vám, jak se na čakry podívat hravým a zábavným způsobem.

diagnostika potřeb vašeho těla

Kvalitní výživa pro podporu energie

Získáte možnost diagnostiky a konzultace k doporučeným doplňkům stravy, které podpoří harmonický tok energie ve vašem těle, za zvýhodněných podmínek.

terapie

Terapie

Budete mít možnost absolvovat až 2 osobní konzultace (online terapie) přes ZOOM k tématům, která se mohou během kurzu objevit a budou zahlcující nebo psychicky náročné apod. Balíček 2 konzultací vám nabízím za zvýhodněnou cenu 2000 Kč s platností 1 rok od zakoupení kurzu (neplatí po prodloužení kurzu). Ušetříte 800 Kč.

Čakrová kartička

Čakrová kartička ke stažení

Jako dárek si budete moci stáhnout nádhernou kartičku v plném rozlišení pro podporu vaší srdeční čakry. Můžete ji použít například jako tapetu na mobilní telefon a mít tak její harmonizační účinky stále po ruce.

Kdo vás kurzem provede?

Kdo vás kurzem provede?

Jana Ohanková

Ing. Jana Ohanková, SEP

Jsem terapeutka tělového vnímání (kraniosakrální biodynamika, Somatic Experiencing) od roku 2010 a lektorka jógy, pilates a meditací již od roku 2001.

Staroindickou nauku o práci s čakrami používám ve své každodenní praxi a neuvěřitelně mi pomáhá v navigaci při procesu uzdravování. Afirmace a dechová cvičení sama pravidelně používám. Přinášejí mi radost a vnitřní klid. Vnímám, jak mi pomáhají ukotvit se v rovnováze a být více v klidu a pohodě.

Potkat se se mnou můžete buď naživo v Psychoterapeutickém centru Lávka či Studiu QUIS (obojí Praha 6) nebo online odkudkoli. Právě v roce 2020 (díky celosvětové pandemii a nemožnosti pracovat ve studiu) jsem začala svoje vědomosti z praxe přenášet i do online světa a nabízím vám jak konzultace přes ZOOM, tak i online programy.

Pomohu vám vrátit se blíže k sobě a získat více energie, klidu a radosti ze života.

Jana Ohanková

Co vzkazují další ženy, které již kurzem prošly?

7 dnů s vámi se mi moc líbilo. Těšila jsem se nejvíce na afirmace s krásnými obrázky, vždy z nich na mě dýchla krásná klidová energie. "Inventura" mi přinesla zajímavé informace a čas, který jsem věnovala sama sobě a to je moc důležité.
Jana S.
babička/momentálně asistentka prodeje a administrativní pracovnice
V lednu 2022 jsem se potřebovala uvolnit, najít sama sebe a dát se v žebříčku hodnot na první místo. Velice mně pomáhaly afirmace, které jsem si přepisovala na kartičky a nosila u sebe. Naučila jsem se lépe dýchat a chtěla bych znovu začít psát si svůj deník.
Antonie Prosická
maminka, babička a důchodkyně
Do kurzu jsem se přihlásila, protože se čakrami sama zabývám a jejich pochopení a harmonizace mi pomáhá v harmonizaci mého fyzického i duševního zdraví. Tvůj program se mi moc líbil. Moc hezky jsi to celé zpracovala. Líbilo se mi, jak jsi ke každé čakře nahrála krátkou meditaci, a vytvořila afirmační obrázek. To se člověku tak nějak vepíše do buněk. Kurz mi přinesl pár opravdu jednoduchých rad pro podpoření každé čakry, které člověk může udělat hned a jednoduše.
Jana Paredesová
kamarádka, maminka a žena s jemnou duší
Teprve až hormonální jógou a pak s tvým kurzem jsem začala pronikat do systému čaker, procházela jsem poctivě jednotlivými úkoly. Líbily se mi ty barvy, zvuky, ty krásné meditace, které jsem poslouchala, bylo to pro mě trochu jako hra, ale zároveň cesta k sebepoznání a léčení. Od té doby jsem ušla zase velký kus cesty, jsem nyní šťastnější, více ukotvená ve svém životě. Dokážu více vnímat, co je pro mně, co není. A hlavně dokážu více vidět krásu života, vážit si lidí kolem mně a věřím, že jím to budu umět dávat více najevo. Děkuji ti, že mě na této cestě provázíš a moc si toho vážím.
Renata Vítková
lékařka v lázních

Cena online kurzu ČAKROLADĚNÍ je

2800 Kč

OVŠEM POZOR!

zaváděcí cena kurzu je

Zaváděcí cena platí pouze do 2. 2. 2023 do 22:00

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin
mandala
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

V minimalistické verzi vám stačí cca 15 – 20 minut denně. Meditace trvá pouze několik minut, takže ji klidně stihnete i před cestou do práce. Také je vhodné si během dne najít několik minut klidu na vědomé procítění afirmací a zamyšlení se nad různými otázkami. 

Jako terapeutka s mnohaletou praxí vím, jak důležité je umět si sám pomoci ke zdraví a životní harmonii. Ve výzvě poznáte jednu z cest, kterými se můžete v budoucnu ubírat, uvolníte se, naladíte na sebe sama a získáte více energie. 

Nijak nevadí, pokud se o východní medicínu a filozofii vůbec nezajímáte. Stačí mít otevřenou mysl a být připraveni vidět (často) nečekané souvislosti na nečekaných místech.
Pokud se o indické učení o čakrovém systému již zajímáte, jistě budete některé uváděné informace znát. Kurz vám doplní další souvislosti a o to více si užijete afirmace a meditování.

Je úplně v pořádku, pokud ještě nemáte zkušenosti s meditací, dechovým cvičením ani afirmacemi. Povedu vás úplně od začátku tak, abyste se cítili v bezpečí a v pohodě. Meditace jsou krátké a vhodné i pro začátečníky, nemusíte mít obavy.

Nepotřebujete mít žádné speciální dovednosti v oblasti meditací. Pokud však máte vážné psychické problémy, tak to konzultujte se svým ošetřujícím lékařem nebo terapeutem. Případně si sjednejte individuální konzultaci se mnou.

Přístupové údaje ke kurzu obdržíte hned po uhrazení objednávky na vaši emailovou adresu, kterou uvedete při objednání.

Kurz vždy jednoduše najdete na mých webových stránkách ve členské sekci. Přístup najdete v MENU na domovské stránce www.janaohankova.cz (LOG IN).

Kurz vám bude dostupný jeden rok. Po uplynutí této doby bude možné kurz prodloužit opět na další rok za administrativní poplatek 200 Kč.

Vaše dotazy ráda zodpovím. Stačí mi je napsat na můj email: joy@janaohankova.cz

vážka logo

Máte další dotazy?

Pokud máte další dotazy, neváhejte a kontaktujte mě na JOY@JANAOHANKOVA.CZ

vážka logo

Reference jsou ověřovány podle databáze uživatelů, kterým byl obsah tohoto programu v minulosti zpřístupněn.