Dopisy a reklama k on-line kurzu 9 klíčů

Reklama i dopisy půjdou na studené kontakty. 

Jedná se o zlatou bránu, kterou budu mít stále zapnutou . 

Kontakt získám tím, že jim dám 3 dny přístup ke slevě 70% na produkt. 

Reklama

Vím, že hned vyletím jako čert, ale je to silnější než já, mami.
A pak se ještě trápíš, viď?
Jo a pořádně, jak to víš? Ptá se mě můj 13letý syn.
Jsme z jednoho těsta, víš. Někdo emoce na uzdě udrží jednoduše a pro druhého je to obrovská výzva. Důležité je si zapamatovat, že jsi za ně zodpovědný. Je to naše zlaté pravidlo.

Dříve jsem startovala docela často a teď se mi daří řešit spory mých dvou synů více v klidu a to přesto, že jdou do puberty. Nebylo to vůbec jednoduché. Nejprve jsem se postarala o to, abych byla celkově spokojenější a pak jsem se naučila svoje emoce, které vyvolává napětí v těle, více zvládat.

Tou dobou jsem už praktikovala jógu a začínala s terapiemi tělového vnímání. Naučila jsem se vytvořit v sobě pocit klidu a rovnováhy. Přesto mi dva ohniví kluci s mým vnitřním klidem docela zamávali a já zjistila, že potřebuji něco rychlého a účinného. Dlouho jsem dumala, ledacos načetla, až jsem našla svých 9 klíčů, které mi v tom dokonale pomáhají… a teď se o to s vámi dělím…

Chcete se naučit, jak efektivně a rychle snížit stres a napětí v těle a mít tak více času na to co vás baví.

Získejte ZDARMA přístup k té jedné věci, která vám konečně na 100% otevře vaše věčně zamčené dveře k uvolnění a životu bez zavalujícího stresu.

1.dopis

Krásný den,

těší mě, že jsem získala vaši důvěru a vy teď máte přístup k on-line KPZ (krabičce první pomoci).

On-line KPZ obsahuje 9 užitečných a praktických postupů do kapsy, které si se stresem a napětím v těle poradí a přinesou vám klid a uvolnění. Jsou rychlé, funkční, bezpečné a ověřené. 

S klíči v kapse se budete cítit bezpečněji v každé nepříjemné situaci. A poradíte si rychleji a efektivněji s nepříjemným pocitem, který vás náhle přepadneA hlavně budete mít už konečně dostatek energie na to, co vás baví a naplňuje.

Věřím, že jste na tlačítko neklikli jen tak. Jistě cítíte, že vám 9 klíčů k uvolnění stresu a napětí v těle může pomoci. 
S tím mohu jen souhlasit. 
Tomuto tématu se věnuji již několik let, protože vím, jak velký vliv na každodenní fungování stres a napětí v těle má a tím pádem na celý náš život. Klíče vám svěřuji s vědomím toho, že někdo (třeba vy) se může nacházet v podobném zamotaném a zahlceném kruhu, kde jsem byla kdysi i já.  Podařilo se mi z něj najít cestu…

Nejprve bych se vám ráda představila: Jmenuji se Jana Ohanková a tvořím prostor, ve kterém učím lidi objevovat a především využívat SÍLU SVÝCH LÉČIVÝCH ZDOJŮ. Zdroje nám přinášejí radost, lásku, energii, a klid. Stejně jako kytka bez svých zdrojů (slunce a vláhy) neporoste a nepotěší nás, tak ani člověk nemůže být plný energie a pohody, když je v neustálém stresu a napětí.

Zdroje jsou základnou, jsou našimi kořeny, dávají nám sílu a energii k tomu, abychom se vyrovnali s každodenním stresem a životním nepohodlím. Pokud je základna pevná, velká, různorodá a hlavně vědomá, tzn. jsme si vědomi našich zdrojů a ty jsou opravdu léčivé, pak je náš život daleko jednodušší a radostnější.

Zdroje máme kolem sebe, každý den na nás působí… a my na ně. My jsme tvůrci tohoto prostoru lásky, radosti, energie a klidu.

Naučím vás, jak si vytvořit základnu svých opravdu léčivých zdrojů, aby byla přesně taková, jakou potřebujete. Aby vás postupně přibližovala k vaší ideální představě o životě, k tomu, co je pro vás důležité. Aby podporovala vaše vztahy a vaši osobitost.

Síla léčivých zdrojů je také online prostor, který sdružuje, podporuje a motivuje podobně smýšlející bytosti.

Možná, že vás napadá, že řešit teď něco nového pro vás nemá smysl, protože tak tak zvládáte, co máte. Nebo třeba se vám do hlavy loudí myšlenka, že učit cokoliv nového zabere spoustu vašeho už tak drahocenného času.

Vím, že je to právě naopak. Pokud se začínám cítit unavená nebo přetížená, musím se zastavit a najít řešení. Najít nové řešení, tak aby mi bylo zase dobře. Aby moje tělo a duše zářily a byly plné lásky a zdraví. Aby moje vztahy byly naplněny a abych žila v prostředí, které mě a moji rodinu podporovalo, jak v růstu, tak v každodenních malých misích.  

9 klíčů k uvolnění stresu a napětí v těle vám ke každodenní pohodě pomůže. Je to něco, co vás nebude frustrovat, ani vyčerpávat, ale stane se z toho váš příjemný návyk, který vám přinese nečekaně pozitivní výsledky i v jiných oblastech života a hlavně vám přinese vaši SPOKOJENOST.

Získal/a jste přístup k 72 hodinové slevě na kurz 9 klíčů k uvolnění stresu a napětí v těle.

 V tomto kurzu dostanete 9 klíčů = 9 lekcí, ve kterých se naučíte:

  • jak jednoduše a efektivně rozpustit stres a napětí v těle
  • jak správně používat jednotlivé metody a postupy
  • jaké benefity pro vaše zdraví tyto metody a postupy přinesou
  • jak a kdy metody a postupy používat, aby se staly vaši rutinou a vy je uměli používat ve správný čas
  • jak a proč přistupovat k vašemu životu vždy s láskou

Tyto lekce i s videi a afirmacemi vám přijdou najednou a přístup k nim máte napořád. To znamená, že tempo si řídíte vy sami podle svých momentálních možností.

Velmi mi záleží na tom, aby se tento kurz dostal k těm, kteří ho potřebují a kterým pomůže. Právě proto nabízím garanci vrácení peněz bez udání důvodů. A to do 14 dnů od zakoupení. Což znamená, že si můžete postupně projít celý kurz a když zjistíte, že není pro vás užitečný, můžete si požádat o vrácení peněz. Věřím totiž, že budete s kurzem spokojeni a že vám přinese mnoho užitečného.

Jestli jste tento e-mail dočetli až sem a ještě neklikli na tlačítko, myslím že je na čase kouknou právě  >>> sem.

Těším se na SPOLEČNÝ DEN s vámi!

Zasaďte si svůj strom léčivých zdrojů, pečujte o něho s láskou a trpělivostí, protože jen vaše péče přinese sladké plody.

S láskou a vděčností JOy

Jana Ohanková, pomáhám lidem spojit se se zdrojem síly a radosti, který mají uvnitř svého těla.

 

2. dopis

Krásný den,

včera jsem vám psala e-mail o síle léčivých zdrojů a také o úžasné šanci získat ty správné klíče, které vedou ke snížení stresu a uvolnění napětí ve vašem těle.

Připomínám, že vaše speciální sleva 70 % vyprší za jeden den >>>

Co kurzem získáte?

9 lekcí s videi a afirmacemi, které vás postupně naučí užitečné e efektivní techniky, které vám pomůžou snížit stres a napětí ve vašem těle.

Proč byste se to měl/a naučit?

Protože to pozitivním způsobem ovlivní nejenom vás a vaše psychické a fyzické zdraví, ale bude to mít vliv i na vaše okolí. Tím se zlepší vaše vztahy. Což je na tom opravdu fascinující! Protože, jak děláme malé věci, tak děláme ty velké.

Proč bych vás tím měla provést já?

Je to moje téma, které se v různých podobách ke mně vrací celý můj život. Prošla jsem si náročným dětstvím a tak jsem neuměla dobře zpracovávat své emoce. Vybudovala jsem kolem sebe nepropustnou ochranu a působila tak nedostupně a trochu odtažitě, což byla moje strategie přežití.

Když se mi narodily děti, tak ta ochrana přestala fungovat (naštěstí). Začala jsem intenzivně hledat způsoby, jak se svými emocemi lépe a zdravěji zacházet. Byla to lekce, která mě naučila pracovat se zdroji – s tím, co vám přináší radost, energii a klid.

Díky této zkušenosti a mé snaze zlepšit si svůj život, vznikl v roce 2016 projekt Síla léčivých zdrojů, který se stal i mým posláním. Dnes předávám mé zkušenosti ostatním lidem, aby poznali své léčivé zdroje síly a radosti a naučili se efektivně využívat.

Do kurzu 9 KLÍČŮ K UVOLNĚNÍ STRESU A NAPĚTÍ V TĚLE se speciální cenou se můžete přihlásit >>>TADY.

Těším se na SPOLEČNÝ DEN s vámi! JOy 

Jana Ohanková

3. dopis

Oslovení,

dneska máte poslední možnost získat přístup ke kurzu 9 klíčů k uvolnění stresu a napětí v těle se 70% slevou.

Když nad tím tak přemýšlím, já bych před lety za něco takového dala nevím co. Ušetřila bych si spoustu trápení, změnila bych pohled na svůj život a své vztahy.

Pokud cítíte, že něco takového potřebujete, nečekejte. Vaše teď je nejdůležitější čas celého vašeho života. 

Tvořte si svou základnu LÉČIVÝCH ZDROJŮ teď! JOy

 

P.S.: Nezapomeňte, že vám dávám garanci vrácení peněz, pokud si o ni řeknete 14 dnů od uhrazení kurzu. Jsem si obsahem jistá, takže si nemyslím, že se to stane.