Právě si prohlížíte Jak rozproudit svoji lymfu a ulevit si od bolesti

Jak rozproudit svoji lymfu a ulevit si od bolesti

Už od února nám vnitřní kontrolka hlásí, že přichází období jarní očisty. Na jaře přirozeně chceme využít novou energii, která raší ze země a v touze po jarní očistě se často příliš rychle vrháme do různých detoxikačních programů a diet, aniž bychom si ujasnili, zda jsou zrovna pro nás to pravé.

Jaro je vhodným časem pro úklid nepořádku v našem těle, který jsme nahromadili za celý rok nebo od poslední očisty. Zároveň je březen a duben spojen s hlavními detoxikačními orgány v těle (žlučníkem a játry – dle TČM). 

Mám pro vás 2 tipy 

 1. Jarní výzvu, ve které se na jaro naladíte.
 2. Praktický jarní tip  – je důležité rozproudit vaši lymfu.

Stimulace lymfatického systému podpoří lepší odbourávání a odplavování škodlivin.

Co nám pomůže lymfu rozproudit?

 • Jakýkoliv pohyb (např.svižná chůze, jóga, nebo i jiné cvičení),
 • otužování (pro začátečníky stačí zlehka ochlazovat ruce a nohy, není nutné se hned vrhat pod studenou sprchu) či
 • masáže a sauna.
 • Z přístrojové technologie, se kterou velmi dobré osobní zkušenosti (i při řešení podlitin, pohmožděnin, strií, jizev a bolesti zad, krku adt.), vám můžu doporučit GALVANIC BODY SPA

Co umí GALVANIC BODY SPA:

 • Pracuje s lymfou
 • Výrazně zlepšuje celulitidu a vzhled strií
 • Pomáhá s otoky
 • Zpevňuje kůži na těle
 • Při pravidelném používání zeštíhluje a tvaruje tělo
 • Uvolňuje ze svalů kyselinu mléčnou po sportu
 • Ulevuje bolestivé svaly
 • Univerzální pomocník pro celou rodinu
S tímto úžasným přístrojem se mi už několikrát podařilo zastavit si migrénu a ulevit od různých bolestí např. zad . Uz přes 9 let mám taneční studio a nejednou jsem si namohla svaly, nebo při předcvičování něco natáhla. První pomoc je pro mě nyní Galvanic Body s FlexCrème Tento přístroj využívá galvanický proud, také se mu říká “léčivý proud”. Krásně zaktivuje lymfu, a kromě odvodnění, také umí vytvarovat tělo.
Marketa Böhringer
Moje známá si byla zabruslit a upadla, natloukla si koleno i stehno, takže měla pohmožděniny a koleno nateklé. Navštívila lékaře, který ji doporučil tvaroh. Neschopenka nebyla v žádném případě možná, lékař ji nenapsal a ona do práce prostě musela a to v zaměstnání stojí celý den na nohách.

Galvanik hned po prvním 5minutovým použití pomohl, moje známá hned cítila úlevu. Po dalším použití otoky a modřiny začaly mizet. Galvanik je úžasný pomocník, který by měla mít každá rodina doma, ať už když se stane jakýkoliv úraz, bolesti zad nebo cokoliv bolavého na těle a umí skvěle rozproudit lymfu.My ho doma používáme dost často, manžel, který stále pracuje kolem domu, má často bolavá záda a perfektně vždy uleví. A to není vše co tahle skvělá technologie umí.
Lucie Janků Suchánková
Díky mé práci namáhám své ruce a hlavně zápěstí dennodenně, v noci se budím od bolesti, která mě provádí už pár měsíců v kuse. Je to pichlavá bolest od zápěstí až po loket. Pocity těžkých rukou a čím více je udržuji v klidu, tím více je to nepříjemné. Můžeme to pojmenovat jako potíže s karpálním tunelem. Měla jsem možnost vyzkoušet tuto technologii na jedné ruce a sama jsem tomu moc nedávala, jelikož vím co vše jsem na moje potíže vyzkoušela, ale utvrdila jsem se pouze v tom, že tato firma ví co dělá a dělá to moc dobře. Jsem unešená z výsledku a momentálně vím, že tohohle pomocníka potřebuji doma. S otevřenou pusou a divem píšu, že moje levá ruka mě nebolí. O pravé ruce se to ale říci nedá.
Nina Biegun

Napište mi

Pokud vás zaujala přístrojová technologie a chtěli byste ji vyzkoušet na vlastní kůži, nechte mi zde na sebe kontakt. Brzy se vám ozvu a domluvíme si 15 minutovou nezávaznou konzultaci ZDARMA.

  Jana Ohanková

  Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>