🍀 Do svého jídelníčku začlením superpotraviny – ječmen a chlorellu🍀

Třetí pravidlo z desatera

ZELENÁ PRO ZDRAVÍ – nejsou lék, ale léči

Naše zdraví jednoznačně ovlivňuje to, co jíme. A to nejenom po fyzické stránce ale i po psychické. Dnešní potraviny obsahují velmi málo živin (půda je vyčerpaná a chemicky ovlivněna) a tak zařazením zelených potravin do jídelníčku naše tělo výrazně podpoříme.
Zelené potraviny pomáhají tělu, aby si pomohlo samo.
Ječmen a chlorella dodávají tělu důležité látky, navozují šetrnou očistu, podporují organismus na více úrovních a v konečném důsledku tak obnovují a zlepšují regenerační schopnosti těla.
 

Jaké účinné a zdraví prospěšné látky to jsou?

🍀 Mladý ječmen 
obsahuje 4krát více vápníku než mléko a 10krát více železa než špenát**. Najdeme v něm více než 12 druhů minerálů a 13 druhů vitamínů, významné antioxidanty jako je superoxiddismutáza (SOD), pro zdraví užitečné fenolické látky a další.
🍀 Chlorella
do vašeho těla dostane chlorofyl, který kromě podpory krvetvorby pomáhá s celkovou regenerací organismu a zpomaluje stárnutí. Společně s chlorofylem se do těla dostávají vitaminy, kyselina listová nebo látka zvaná chlorellin (přírodní antibiotikum). Železa má chlorella ještě výrazně více, než ječmen. Bohatá je na obsah bílkovin. Spolu s ječmenem dodává tělu všechny esenciální aminokyseliny.

Sečteno, podtrženo – zelené potraviny (právem nazývané superpotravinami) obsahují tolik účinných a pro tělo důležitých látek, že při jejich pravidelné konzumaci budete klasické léky potřebovat méně. Tím, že poskytují tělu tolik živin, totiž zabraňují vzniku a rozvoji celé řady potíží a onemocnění. Proto se říká, že i když nejsou lék, tak vlastně léčí.

21.denní DETOXIKAČNÍ VÝZVA

Dnes, 31.3. 2020 je poslední den, kdy se můžete přidat k ozdravnému detoxikačnímu programu pod vedením mé kamarádky Markéty Rey a jejího kolegy Lukáše.
 
Pokud máte zájem, tak více informací získáte zde >>
A nemusíte mi psát a můžete se zaregistrovat zde, heslo je: great