4 týdenní prožitkový a transformační kurz

SÍLA UKOTVENÍ

harmonizace kořenové čakry

1. čakra

Prožij 4 týdny, které ti pomohou napojit se na moudrost tvého těla.

Přítomné, vědomé prožívání a práce s kořenovou čakrou ti přinese více jistoty, trpělivosti, stability a zdraví do života.

 • Pracuješ hodně hlavou a cítíš, že jsi odpojena od své síly i svého těla?

 • Cítíš se unavená, bez energie nebo přehlcená?

 • Chceš být trpělivější sama se sebou i s ostatními?

 • Potřebuješ posílit svůj pocit jistoty a bezpečí?

 • Vnímáš potřebu se ukotvit a pevně stát na vlastních nohou?

 • Chceš dočerpat energii z přírody a napojit se na její moudrost?

Jsi tu správně!

Co ti program přinese?

Nauč se, milá ženo,
žít pevně, zdravě a šťastně v době extrémů!

Moje osobní podpora po celou dobu trvání kurzu

Osobní podporu v rámci prožitkového a transformačního kurzu vnímám jako jednu z nejdůležitějších součástí kurzu. Pokud pracujeme s obdobím, které je spojeno s kořenovou čakrou a tím je rodina a naše dětství, můžou se objevit nečekaná témata, které je důležité zpracovat a opatrně uvolnit náboj, který je uložen v těle.

Uzavřená FB skupina ve společnosti stejně naladěných žen

Ve skupině stejně naladěných žen je daleko jednodušší se naladit na dané téma a zároveň nás skupina drží v našem záměru. Uzavřená skupina zároveň přináší pocit bezpečí a jistoty, kterou v procesu "uzdravování" potřebujete prožít.

1 ukotvující týden navíc i s moji podporou

Každá z nás má jiné tempo. Zároveň je naše doba velmi zrychlená a my se vezeme v závěsu. Nestíháme a to nás čím dál více frustruje. V kurzu se vás pokusím zpomalit a zklidnit. Půjde nám hlavně o prožitek ne o informace. Těch je všude spousta.

3 živé vysílání

Nádherná příležitost se lépe propojit a zároveň sdílet to, co zrovna prožíváme a tím se inspirovat a podporovat v další práci na sobě.

Jak bude kurz probíhat?

První měsíc spolu projdeme všechny 4 moduly a k tomu získáš 4 bonusy.

Závěrečný týden pátý týden – bude upevňovací. Tento bonusový týden je tady pro vás, které potřebujete více času a zároveň pro ty z vás, kterým vyvstane téma, které se potřebuje zpracovat. Je tady i pro ty z vás, které vždy spěchají a potřebují zvolnit tempo a načerpat více klidu a pohody. V tomto týdnu proběhne i závěrečné živé vysílání s tématy, která je potřeba osvětlit více do hloubky a s možností další cesty pro vás.

Síla ukotvení je kurz, který tě nezahltí a respektuje ženský princip.

Je pro mě důležité, abys měla dostatek času na prožitek, mohla vnímat změnu a měla čas na zpomalení. Protože jedině tak se můžeš opravdu spojit se svými instinkty, svým tělem, svou vnitřní silou a napojit se na vyživující energii matky Země.

Kdy kurz začíná?

Začínáme v pondělí 21. 2. 2022
Kurz bude trvat 4 + 1 týden.

 • Každé pondělí se v členské sekci na webu postupně otevřou 4 týdenní moduly, které tě budou provázet procesem ukotvení jemně, pozvolna a bezpečně. Bude se jednat o techniky a postupy spojené s harmonizací kořenové čakry. Naučíš se fyzická cvičení a meditace, při kterých zapojíš všechny své smysly. Vše ti vždy názorně ukážu a vysvětlím ve videu a textu.
 • Celý týden budeš mít prostor k prostudování informací z modulu a praktikování. Nechci tě zahltit, chci ti ukázat cestu, jak se spojit se svými instinkty, posílit své zdraví od kořenů a očistit se od negativních a omezujících přesvědčení.
 • Po celou dobu trvání kurzu budeš mít přístup do podpůrné skupiny na Facebooku, která bude naším bezpečným prostorem pro sdílení a práci na sobě.
 • Budu odpovídat na otázky v živém vysílání. Můžeš se mě zeptat na vše, co ti bude nejasné, s čím si nevíš rady a cokoli vyvstane během kurzu.
Janin kurz Síla ukotvení mohu vřele doporučit ženám, které se jako já náhle ztratily v současné bláznivé době. V čase home office jsem zapomněla, jak je důležité se zastavit, rozhlédnout, zaposlouchat a zavlnit, abychom ukotvily svou energii a mohly opět zářit. Jde o drobné střípky v životě, které nezahltí, a přitom mají obrovskou sílu. Spoustu zdrojovacích zvyků jsem používala i dříve, ale nějak jsem zapomněla si je dopřávat častěji. Jani, moc děkuji za připomenutí. A velmi inspirující byly rovněž příspěvky stejně naladěných žen v uzavřené skupině.
Mgr. Bc. Petra Poláková
právnička

Kdo tě kurzem provede?

Kdo tě kurzem provede?

Jana Ohanková

Ing. Jana Ohanková, SEP

Jmenuji se Jana Ohanková – JOy a jsem celostní terapeutkou tělového vnímání, lektorkou jógy, pilates a meditací. Ve své praxi využívám jemné a celostní metody Kraniosakrální biodynamiky a Somatic experiencing.

Vedle individuální terapeutické práce tvořím online kurzy pro ženy a pořádám terapeutické pobyty v přírodě.

Jsem také tvůrkyní LÉČIVÉHO PROSTORU. Vytvářím virtuální léčivou bublinku, do které se teď tvá duše zatoulala. Nevěřím na náhody a vím, že je důležité naslouchat své intuici. Ano, jsi tady správně, pokud potřebuješ zpomalit, vrátit se blíže k sobě a získat více energie, radosti a klidu do života.

Ve svých kurzech ukazuji ženám, že jemnost a citlivost může být jejich síla a přednost.

Pomohu vám vrátit se blíže k sobě a získat více energie, klidu a radosti ze života.

Jana Ohanková
vážka logo

Odpověz si prosím na otázku:

Jakou hodnotu má pro tebe změna z vystresované, hektickým životním stylem unavené ženy v ženu ukotvenou ve své síle, která pevně stojí na svých nohou a zvládá s grácií výzvy, jaké jí život přináší?

Snad se mnou souhlasíš, když řeknu, že něco takového se těžko vyjadřuje v penězích, ale jistě by to mohly být i desetitisíce.

Asi obě víme, že dosažení trvalé změny vyžaduje také naši vnitřní práci, vytrvalost a sebekázeň. A to bývá často kámen úrazu. Začneme cvičit, ale motivace se vytrácí a je plno jiných věcí, které „musíme“. A změna k lepšímu se odkládá „na potom“.

Proto jsem se rozhodla pomoci co nejvíce ženám vykročit na cestu vnitřní práce a naučit se způsoby, jak pomoci sama sobě. Nabízím ti účinné postupy, svou osobní podporu, motivaci a možnost sdílení.

Za všechny postupy, techniky, meditace a cvičení včetně inspirativních bonusů a mého vedení v průběhu kurzu zaplatíš 3 920 Kč.

Co přesně kurz obsahuje?

kořeny

Modul 1

 • Kořenová čakra a její význam pro náš život
 • Uzemnění a propojení se sebou, svým tělem i skupinou
 • Výživa a strava
 • Fyzické zdraví - naše pevná základna
 • Budování nových návyků

stopy našich předků

Modul 2

 • Naše kořeny, rodina a rodinné vazby
 • Napojení se na fyzické tělo (nohy a chodidla) a péče o něj
 • Fyzické i duševní praktiky, které posílí tělo

ženská síla

Modul 3

 • Posilování vlastností jako je trpělivost, jistota, struktura a bezpečí
 • Napojení se na svou ženskou sílu
 • Techniky péče o tělo

úklid

Modul 4

 • Otevřít se své tvořivé síle a využít její potenciál
 • Úklid negativní energie v nás i kolem nás

+ Bonusy od 4 inspirativních žen

Laura Šťastná

Týden 1

Jak plnohodnotně vyživit tělo od Laury Šťastné. Pokud prožíváš emocionální vlny, ale jsi dobře a kvalitně vyživená na fyzické úrovni, zvládneš lépe překonat změny a výzvy, které život přináší.
Laura je celostní terapeutka. Ve své 30 leté praxi používá mnoho jemných a účinných metod a postupů (kraniosakrální biodynamika, frekvenční terapie, bachovy esence atd.)

Vlaďka Botlíková

Týden 2

Vitalizační masáž chodidel od Vlaďky Botlíkové.
Vlaďka je lektorka a učitelka zdravého pohybu. Přes 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem. Naučí tě, jak se zbavit bolestí nohou a opět si užívat lehký krok.

Jana Rosa

Týden 3

Tajemství dlouhých sukní a jak ovlivňují naše ukotvení v životě i v našem ženství od Jany Rosy.
Jana je ženská mentorka a koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem. Žije a tvoří v magické krajině Bílých Karpat. Kráčí po své životní cestě vědomě a inspiruje k tomu i ostatní ženy.

Jana Zhořová

Týden 4

Jana Zhořová tě naučí skvělou a jednoduchou techniku, která ti ulehčí život a při důsledném praktikování vykouzlí tvůj útulný "krasoprostor".
Jana je objevitelka Krasoprostoru, vystudovaná malířka, milovnice interiérového designu a současného umění. Také je spokojená milující žena a maminka, experimentální hospodyně, zahradnice a nevyléčitelná optimistka.

Všechno, co v kurzu vytvoříte, hned také využijete pro zkvalitnění vašeho života.

+ Bonus, který tě okamžitě hodí do pohody

Meditace s bílým světlem

Meditace s bílým světlem

Tato meditace očišťuje od starých vytěsněných trápení, úzkostí a rozčílení.
Zároveň okamžitě zlepší náladu

bílé světlo

Jak hodnotí kurz ženy, které jím již prošly?

V kurzu jsem měla nejraději Janina videa, kde jsem si mohla pod jejím vedením vše vyzkoušet. Zaposlouchat se do jejího milého, uklidňujícího hlasu a nechat se vést bez obav a strachu, že se ztrapním. Online forma byla pro mě záchrana, protože to k Janě mám 300 kilometrů. Právě díky ní jsem se naučila občas se zastavit, zklidnit myšlenky a vnímat propojení sebe a okolí. A musím přiznat, že velikým lákadlem pro mne byly i nádherné bonusy o péči o chodidla a rozhovor s Janou Zhořovou z Krasoprostoru. Už se těším na pokračování kurzu.
Lenka Voštová
Virtuální asistentka
Kurz Síla ukotvení byl pro mě příjemným překvapením. Setkala jsem se s podobně smýšlejícími ženami a byť to byla online forma, nic nebránilo v hloubce prožitků. Jana mi už několik měsíců pomáhá objevit mé vnitřní poklady a v kurzu se práce posunula do další úrovně, naučila jsem se ještě více propojit se svým tělem, prožila několik momentů "aha" a získala postup na báječnou vitalizační masáž pro své nohy.
Petra Benderski
Terapeutka TČM
“Kotva” je veľmi dôležitá, chcela som ju u seba podporiť. V kurze bolo super krásne, zrozumiteľné vysvetlenie všetkého súvisiaceho, bonusy - masáž chodidiel atď. Výzvou mi bolo to, že som účtovník, finišovala som s daňovým priznaním 2020, takže nájsť priestor pre kurz. Ukotviť sa je naozaj základ. Janičky vedenie bolo úžasné, také jemné, nenásilné, ženské. Rada by som pokračovala ďalšími čakrami.
Jana Lukacová
účetní
Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem cítila, že "ulítám" a potřebovala jsem radu. Kurz s Janou mi dal skvělý pocit, nádherné prožitky, společné sdílení se ženami a spoustu inspirací pro život.
Lenka
účastnice kurzu 2021
Hledala jsem něco, co by mě zpomalilo. Připadalo mi, že letím svým životem moc rychle. Kurz mi přinesl zpomalení, víc se soustředím sama na sebe, což jsem moc nedělala. A utvrdila jsem se v některých návycích ❤️ Velkým Aha momentem pro mě bylo, když jsem se při meditaci rozbrečela, což jsem nečekala a hodně mě to překvapilo. Asi mám v dětství ještě co dořešit ❤️Za to moc dík Moc se mi to líbilo. Plno krásný inspirace, jsem ti za to moc vděčná 🌼
Michaela
účastnice kurzu 2021

Jaká je cena?

V této ceně jsou:

 • veškeré materiály, videa, postupy, cvičení a meditace v hodnotě 4880 Kč,
 • 5 hodnotných bonusů v hodnotě 2700 Kč,
 • moje osobní podpora v průběhu 4 týdnů v hodnotě 4800 Kč,
 • 3 živá online setkání v hodnotě 3300 Kč a
 • 1 ukotvující týden s moji podporou navíc zcela zdarma

Je to cena, kterou vnímám, že bude v rovnováze se mnou a věřím, že i s vámi.

Je to cena, která vám umožní prožít 5 týdnů v kruhu stejně naladěných žen a možná přinese i hlubší přátelství.

Nepotřebuješ mít žádné speciální dovednosti či znalosti. Kurz jsem koncipovala tak, že je určen pro každého dospělého člověka.

Po uhrazení ti přijde e-mail o registraci do kurzu. Několik dnů před jeho zahájením ti pošlu přístupová hesla do členské sekce na webu a přístup do FB skupiny. FB skupina je podpůrná a doplňující část kurzu. Pokud FB nemáš, nevadí, kurz i tak využiješ v plném rozsahu.

Kurz ti bude dostupný jeden rok. Po uplynutí této doby bude možné kurz prodloužit opět na další rok za administrativní poplatek 200 Kč.

Moje osobní podpora je omezena jen na délku trvání kurzu, tj. 5 týdnů. 

V rámci trvání kurzu mi můžeš poslat e-mail s dotazem, který se týká obsahu kurzu nebo technických problémů, na joy@janaohankova.cz nebo se zeptat v uzavřené FB skupině

Musím zde také zmínit, že součástí kurzu nejsou odpovědi na individuální dotazy přes e-mail, messenger, telefon. Pokud si přeješ svoje otázky řešit soukromě, je to samozřejmě možné a to v rámci mojí individuální praxe.

Velmi mi záleží na tom, aby se kurz dostal k těm, kteří ho potřebují a kterým pomůže.  Jedná se o prožitkový ale i transformační kurz. Proto zvaž před jeho zakoupením, zda chceš být součástí skupiny a pracovat na sobě a přijímat podporu celé skupiny a zároveň ji dávat. 
Pokud však zjistíš, že kurz nenaplňuje tvá očekávání, do 14 dnů po jeho zahájení mi napiš a já Ti vrátím peníze zpět bez zbytečného vyptávání.

mandala

Prožitkový kurz
SÍLA UKOTVENÍ – harmonizace kořenové čakry
začíná 21. 2. 2022. Trvá 5 týdnů a obsahuje:

 • materiály, videa, postupy, cvičení a meditace,
 • 5 hodnotných bonusů,
 • moji osobní podporu v průběhu 5 týdnů,
 • 3 živá online setkání a
 • 1 ukotvující týden s moji podporou navíc.

Cena pro tebe je:

Garantuji vrácení peněz až do 14 dnů od zakoupení, nebo do skončení prvního modulu kurzu.
Nic neriskuješ.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte další dotazy?

Pokud máte další dotazy, neváhejte a kontaktujte mě na JOY@JANAOHANKOVA.CZ

vážka logo

Reference jsou ověřovány podle databáze uživatelů, kterým byl obsah tohoto programu v minulosti zpřístupněn.