SÍLA UKOTVENÍ

21denní prožitkový kurz

Jak lépe zvládat výzvy, které nám život přináší

Prožij 21 dnů, které ti pomohou napojit se na moudrost tvého těla. Přítomné  a vědomé prožívání tě pevně ukotví a přinese více jistoty a stability do života.
A ty pak lépe ustojíš změny, které ti život přináší.

Extrémy, ve kterých teď žijeme, jsou přirozeným spouštěčem změn. Každý na změnu reagujeme jinak. Někdo ji přijímá s lehkostí,
pro druhého je to noční můra. 

Jak je to možné?

Naše odolnost vůči STRESU a tak i ZMĚNÁM ovlivňuje to, jak na ně reagujeme. Když je náš nervový systém v harmonii a rovnováze, tak změny lehce ustojíme.

 • Hledáš způsob, jak se ukotvit a stabilizovat v bouři, kterou dnes všichni prožíváme?

 • Chceš se více chránit před cizí energií, kterou lehce nasáváš a která ti bere tvou životní sílu?

 • Pracuješ hodně hlavou a vnímáš, že jsi odpojena od svého těla?

 • Cítíš se unavená, bez energie a často jsi přehlcená?

 • Chceš prožívat vědomější přítomnost a tím zvládat svůj život s větší lehkostí?

 • Přeješ si být více ve spojení s přírodou, čerpat její energii a naladit se na její moudrost.

Vytvářím tento prožitkový online kurz pro všechny ženy, které si přejí:

 • být ve své síle a napojeny na své tělo, které jediné opravdu vlastníme a je našim pokladem,
 • získat fyzickou i emoční stabilitu, která podpoří i materiální hodnoty,
 • čerpat energii ze Země a pocítit tak větší bezpečí,
 • žít více v přítomnosti a tím i v souladu s přírodou.

Nauč se, milá ženo, žít pevně, zdravě a šťastně v době extrémů!

Jak a kdy bude prožitkový online kurz probíhat?

 • kurz je v členské sekci na mém webu. Přístupný bude od 12.4. 2021.
 • Každé pondělí se ti otevře program na celý týden, který tě budou provázet procesem ukotvení velice jemně, pozvolna a bezpečně. Bude se jednat o techniky a postupy spojené s procesem ukotvení. Zapojíš všechny svoje smysly.

Kurz bude trvat celých 21 dnů, abys měla dostatek času na prožitek, mohla vnímat změnu a měla dostatek času na zpomalení. Protože jedině tak se můžeš opravdu spojit se svým tělem, se svým lůnem a  napojit se  na vyživující energii matky Země.

Kdo tě bude kurzem provázet?

Jana Ohanková

Jsem průvodkyně tvým vlastním procesem uzdravování. 

Ve své praxi využívám jemné a celostní metody: Kraniosakrální biodynamiky, Somatic experiencing a metody Napojení na Zdroj. Od roku 2004 jsem lektorkou jógy, metody Pilates a meditací. V roce 2009 jsem založila pohybové centrum pro 3 generace SPOLEČNÝ DEN.

Mnoho žen, se kterými pracuji a setkávám se, jsou velmi vědomé a napojené na své tělo. Ale je i mnoho žen, které potřebují poradit a nasměrovat. Právě pro ty jsem se rozhodla připravit tento prožitkový online kurz.

Moderní doba orientovaná na výkon mi nikdy moc nevyhovovala. Moje jemnost a křehkost mi byla jen ku škodě. Vytvořila jsem si kolem sebe ochranou vrstvu, takový neviditelný krunýř ze železa, který byl pevný ale nebyl dvakrát příjemný pro mě samotnou, natož pro moje okolí. 

Musím se přiznat, že s mojí duši ladí současné celospolečenské a hlavně moje osobní zpomalení. Ano, jsem si vědoma všech negativních dopadů, které nám to přináší. Ale kdybych se nezastavila (nezavřela centrum pohybových aktivit), tak bych možná neměla čas a prostor se v životě znovu zamyslet, zda jsem spokojená s tím, kam jdu, co vytvářím a co vyzařuji.

To vše mě přivedlo k rozhodnutí, že chci svou kvalitu předat ženám. Ukázat jim, že jemnost a citlivost může být jejich síla a přednost zároveň.

Čím více žen bude ve svém životě pevně ukotveno a napojeno na svou životní energii, tím méně strachu budeme mít a lépe se napojíme na náš vnitřní klid. Pak můžeme zářit a nasměrovat ostatní lodě bezpečně do přístavu.

A tím přispět k větší rovnováze na zemi.

To už stojí za tvůj čas, co myslíš?