NALAĎTE SVOJE TĚLO I MYSL NA JARO

Jarní e-mailová výzva ZDARMA

Jste unavení a vyčerpaní?
Potřebujete získat více energie a posílit svoje zdraví?
Přemýšlíte o jarní očistě? Nebo se vrháte bezhlavě do půstů a diet?
Ale očekávaný výsledek se téměř nikdy nedostaví…

Pojďte se na to nejdříve naladit. A to na úrovni těla, mysli i duše.

Jaro není vždy jaro, jak ho známe

Už od února nám vnitřní kontrolka hlásí, že přichází období jarní očisty. Na jaře přirozeně chceme využít novou energii, která raší ze země a v touze po jarní očistě se často příliš rychle vrháme do různých detoxikačních programů a diet, aniž bychom si ujasnili, zda jsou zrovna pro nás to pravé.

  • Často se pouštíme do různých výzev, které nemusí být vůbec v souladu s naší myslí, tělem ani duší.
  • Překračujeme svoje hranice a často se vzdáme v půli cesty.
  • Pak jsme na sebe naštvaní a posilujeme negativní představy, které o sobě často máme a tím se utvrzujeme ve svých současných, nezdravých vzorcích.
  • Vracíme se ke svým starým a často nefunkčním návykům, ve kterých je nám dobře (bezpečně) a tím je posilujeme.

Všechno kolem nás raší, kvete, bují a voní, vše se probouzí k životu, ke světlu, vše je tak nějak živější. Jarní měsíce však kupodivu patří k nejkritičtějším obdobím v roce.

Proč?

Vše kolem je plné života a světla, ale naše nitro se zatím ještě pohybuje ve tmě – v „zimním spánku“.  Jarní období totiž spouští fyziologické a chemické procesy, které ovlivňují hladinu našich hormonů (například – serotoninu – hormon štěstí), což způsobuje změny nejen na těle, ale i v naši psychice.

A pro mnohé začíná období tzv. „jarních depresí“. Znáte to také?

Mysl je naším pánem

Naše mysl nás ovládá, je našim pánem. My sloužíme jí. Svou situaci vnímáme díky své mysli, jejím destruktivním programům a sebezničujícím scénářům, daleko hůře, než tomu tak ve skutečnosti je. Jsme často sami a pak se i skutečně začneme izolovat, což psychice rozhodně nepřidá. O důvod více se o sebe postarat ve smyslu očisty ve všech rovinách sebe sama.

Pojďme to změnit a udělejme ze své mysli nástroj, který nám bude dobře sloužit. Potřebujeme ZKROTIT SVÉHO DIVOKÉHO KONĚ – svou mysl.

V období jara je opravdu velmi důležité zbavit se všeho nepotřebného, rozbitého a nefunkčního. Uleví to tělu i mysli a vy se pak lépe dokážete napojit na svou duši – svou podstatu, svoji životní cestu, poslání. A to rozhodně stojí za to.

Očista, aby měla trvalý efekt, začíná nejprve v hlavě, pak prostupuje naším tělem. To se začne zrcadlit v našich vztazích a nakonec se rozprostře do života kolem nás.

Pojďte se se mnou na JARO NALADIT a to ve svém tempu v pohodlí vašeho domova nebo na procházce.

Nečekejte žádné rady ohledně výživy, jako co jíst a co ne. Jde opravdu o přípravu těla i duše. Vlastně si ujasníte, zda do hlubší očisty jít nebo ne. Pokud ano, tak proč a v jakém rozsahu. 

Vnímám to jako jednu z důležitých věcí, které bychom měli udělat před každým rozhodnutím.

každodenní radosti

Využijte jarní energii, která je tady pro vás!

Připravila jsem pro vás 6 krátkých videí (cca 15 – 20 minut), které vás 6 dnů po sobě provedou vašim tělem i myslí. A to zcela zdarma! Každý den ve stejnou dobu vám na zadanou adresu přijde e-mail s tématem pro daný den.

Co získáte?

Připravila jsem pro vás 6 videí i s textem, které vám přinesou jak informace, tak vás hned naladí na potřeby vašeho těla. Na konci programu budete mít jasněji, co vaše tělo i vy sami právě teď nejvíce potřebujete udělat pro své zdraví a vnitřní pohodu. To vše ZDARMA.

Během výzvy zjistíte

Kde bude jarní výzva probíhat?

Stačí zadat svoji e-mailovou adresu do formuláře. Po dobu 6 dní vám každé ráno přijde e-mail, kde budete mít všechny videa s informacemi a tipy přehledně a zdarma. Budete je tak mít kdykoliv k dispozici.

Kdo se s vámi bude ladit na jaro?

Jana Ohanková

Ing. Jana Ohanková, SEP

Jsem terapeutka tělového vnímání (kraniosakrální biodynamika, Somatic Experiencing) od roku 2010 a lektorka jógy, pilates a meditací již od roku 2001. Více se o mém vzdělání můžete dozvědět zde >>

Vědomě jsem s rytmem roku začala pracovat od chvíle, kdy jsme si v roce 2005 pořídili v Brdech starou, roubenou chalupu s velkým sadem plným jablek. Trávila jsem tam s dětmi celé jaro, léto a kus podzimu. Byly to naprosto neuvěřitelné chvíle spojené s přírodou a čistou radostí z každého dne venku. Díky naši asi 250 let staré roubence jsem přišla do kontaktu se Zemí – Pachamamou. Jsem za to životu i svému muži (díky němu chaloupku máme) neuvěřitelně vděčna.

Pobyt v přírodě a napojení na Zemi mi přináší radost a vnitřní klid. Vnímám, jak mi pomáhá se lépe ukotvit v rovnováze a být více v klidu a pohodě. 

Potkat se se mnou můžete buď naživo v Psychoterapeutickém centru Lávka či Studiu QUIS (obojí Praha 6) nebo online odkudkoli. Právě v roce 2020 (díky celosvětové pandemii a nemožnosti pracovat ve studiu) jsem začala svoje vědomosti z praxe přenášet i do online světa a nabízím vám jak konzultace přes ZOOM, tak i online programy.

Pomohu vám vrátit se blíže k sobě a získat více energie, klidu a radosti ze života.

vážka

Pokud potřebujete ZPOMALIT, vrátit se blíže K SOBĚ
 a získat VÍCE ENERGIE, RADOSTI a KLIDU do života,
jste tady správně.