NALAĎTE SVOJE TĚLO I MYSL NA JARO

6denní jarní výzva ZDARMA

Jste často unavené a vyčerpané?
Potřebujete získat více energie a posílit svoje zdraví?
Přemýšlíte o jarní očistě? Nebo se vrháte bezhlavě do půstů a diet?
Ale očekávaný výsledek se téměř nikdy nedostaví…

Pojďte se na to nejdříve naladit na jaro! A to na úrovni těla, mysli i duše.

Jarní energie je silná a proto se na ni nalaďte

Už od února nám vnitřní kontrolka hlásí, že přichází období jarní očisty. Na jaře přirozeně chceme využít novou energii, která raší ze země a v touze po jarní očistě se často příliš rychle vrháme do různých detoxikačních programů a diet, aniž bychom si ujasnili, zda jsou zrovna pro nás to pravé.

Očista, aby měla trvalý efekt, začíná nejprve v hlavě, pak prostupuje naším tělem. To se začne zrcadlit v našich vztazích a nakonec se rozprostře do života kolem nás.

 

Pojďte se se mnou na jaro naladit a to ve svém tempu v pohodlí vašeho domova nebo na procházce.

Nečekejte žádné rady ohledně výživy, jako co jíst a co ne. Jde opravdu o přípravu těla, mysli i duše. Vlastně si ujasníte, zda do hlubší očisty jít nebo ne. Pokud ano, tak proč a v jakém rozsahu. 

Vnímám to jako jednu z důležitých věcí, které bychom měli udělat před každým rozhodnutím.

každodenní radosti

Co si ujasníte?

Jak bude výzva probíhat?

Připravila jsem pro vás 6 krátkých videí (cca 15 – 20 minut), které vás 6 dnů po sobě provedou vašim tělem i myslí. 
Každý den ve stejnou dobu vám na zadanou adresu přijde e-mail s tématem pro daný den.  Budete je tak mít kdykoliv k dispozici.

Využijte jarní energii, která je tady pro vás!

Kdo se s vámi bude ladit na jaro?

Jana Ohanková

Ing. Jana Ohanková, SEP

Jsem terapeutka tělového vnímání (kraniosakrální biodynamika, Somatic Experiencing) od roku 2010 a lektorka jógy, pilates a meditací již od roku 2001.

Vědomě jsem s rytmem roku začala pracovat od chvíle, kdy jsme si v roce 2005 pořídili v Brdech starou, roubenou chalupu s velkým sadem plným jablek. Trávila jsem tam s dětmi celé jaro, léto a kus podzimu. Byly to naprosto neuvěřitelné chvíle spojené s přírodou a čistou radostí z každého dne venku. Díky naši asi 250 let staré roubence jsem přišla do kontaktu se Zemí. Jsem za to životu i svému muži (díky němu chaloupku máme) neuvěřitelně vděčna.

Pobyt v přírodě a napojení na Zemi mi přináší radost a vnitřní klid. Vnímám, jak mi pomáhá se lépe ukotvit v rovnováze a být více v klidu a pohodě.