Zdraví

Balíček R2 day&night

„Jste připraveni cítit se MLADISTVĚ, SVĚŽE A PLNÍ ENERGIE?“

R NA DRUHOU je úžasný produkt. Umí totiž na jedné straně dodat hodně energie, ale taky zvědomit v těle vše, co nebylo dosud zpracováno a není v harmonii.

R2 je přírodní preparát.

R2 má v sobě patentovanou technologii Ageloc, která omlazuje a zpomaluje genovou expresi.

R2 pracuje na buněčné úrovni, podporuje játra a doplňuje energii do ledvin a harmonizuje plíce. Je to luxusní preparát. Ale nedáváme jej všem, někdo potřebuje nejprve  „dovyživit“ – doplnit výživu.

R² Day
Tento produkt nabízí báječnou směs klíčových složek Cordyceps Sinensis*, granátového jablka a ženšenu pravého. Pomáhá mimo jiné zvýšit fyzickou výkonnost, udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu.

 )* R2 obsahuje Housenicí čínskou (Cordyceps synensis), ovšem oproti Cordymaxu (jiný produkt od stejné firmy) je 15x silnější. A to díky dalším přírodním výtažkům, které v propojení zesilují efekt zázračné houby. 

R² Night
Tento produkt je na noční regeneraci buněk. Obsahuje výtažek z hroznových jader, výtažek z plodů červeného pomeranče, výtažek ze semínek brokolice a taky selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Reference

  1. Balíček jsem zařadila loni v listopadu na 6 měsíců spolu s balíčkem zdraví – základní kameny (omega + minerály a vitamíny). 2 měsíce před tím jsem užívala startovací balíček. Po týdnu s R2 jsem cítila v noci velký vztek. Snížila jsme dávku na 1/2 a vše se krásně upravilo. Po 21 dnech jsem přešla na plnou dávku a vnímala jen benefity. Více energie, lepší pleť, kvalitnější spánek. Celkově jsem se cítila krásnější a mladší.
     JOy, terapeutka, lektorka jógy a pilates

2. Balíček jsem užívala 6 měsíců (od června do listopadu 2023). Začala jsem ho užívat s JVI šťávou na doporučení JOy. Cítím se a vypadám mladší. Zmizely mi strie. Kůže je „vypnutější“ a bez problémů.  Kolegyně v práci mě zastavují a ptají se, co dělám, že vypadám stále mladší. Mám i více energie. Je to super pocit.
Alena H., klientka 

3. Balíček jsem bral 3 měsíce dle vašeho doporučení. Ze začátku jsem se cítil hůře, na vaši radu jsem snížil dávku na 1/2 na týden a pak jsem se cítil už jen lépe. Celkově bych řekl, že jsem se cítil dobře a byl dlouhou dobu zdravý a to také díky LifePak+ (vyvážená kombinace minerálů a vitamínů), tak jsem ho začal znovu brát. Konečně jsem změnil práci a po pár měsících přišel nový vztah.

Ondřej Č., klient

Poznámka: S klientem jsem 2 roky pracovali na jeho sebevědomí a získání nového, kvalitního a dlouhodobého vztahu. Během terapií jsem odhalili, že největší problém je práce. Pracuje s úspěšným otcem (rodinná firma), který má na něho vysoké nároky, které syn nechce dosahovat.

Nevíte, zda je pro vás balíček vhodný?

Využijte moji službu DIAGNOSTIKA POTŘEB TVÉHO TĚLA nebo mi napište na e-mail JOY@JANAOHANKOVA.CZ