V SOULADU S PODZIMEM

Rytmus roku ve mně

Návod, jak si udržet elán a zdraví.

Díky tomuto návodu budete mít i na podzim dostatek energie a pozitivní náladu. Vaše tělo se vám pak odvděčí lepším zdravím a odolností v podzimních plískanicích.

Rytmus přírody pociťujeme nejlépe tehdy, když se mu odevzdáme.
Znamená to, že ho respektujeme.

Když jsme v souladu s rytmem přírody, náš život se velmi zjednoduší i ozdraví. Přirozený rytmus tělu přináší sílu a vytváří klid a ten je předpokladem k jakémukoliv léčení.

Vypadá váš podzim takto?

Když s rytmem přírody v souladu nejsme, dříve nebo později se začneme odchylovat od své vnitřní rovnováhy a začneme ztrácet životní energii. Na fyzické úrovni to můžeme vnímat únavu a vyčerpání.

Čemu věnovat na podzim svou pozornost?

Na podzim je důležité pečovat o své plíce a k nim patří dech. Proto jsem pro vás připravila:

* dechovou techniku k uvolnění a zklidnění – VIDEO

S plícemi souvisí tlusté střevo a naše pokožka. Aby tyto orgány byly v rovnováze, naučím vás

* krátké, jednoduché a velmi účinné cvičení – VIDEO I TEXT

Hlavní emocí podzimu je smutek a melancholie, kterým je vhodné věnovat pozornost (např. vyplakat se), ale nesmíme se v nich utápět. Připravila jsem pro vás

* dechovou techniku na uvolnění smutku – VIDEO

Strava ovlivňuje naše zdraví zásadně. Když se vrátíme k jednoduchým zásadám a víme, které potraviny nám na podzim dodají energii a podpoří tím i zdraví, budeme podzimem procházet s lehkostí a radostí. Těšte se na část:

* podzimní strava + 6 zásad a 9 podzimních potravin – TEXT

Pokud však už máte jisté zdravotní problémy a cítíte se dlouhodobě vyčerpaní nebo jste na podzim často nemocní, jistě oceníte tu část v kurzu, která se týká živin a jak je kvalitně doplnit:

* jak kvalitně doplnit živiny – VIDEO I TEXT

Co získáte pořízením návodu?

  1. Dechovou techniku k uvolnění a zklidnění.
  2. Cvičení k harmonizaci orgánů, které s podzimem souvisí.
  3. Dechovou techniku na uvolnění emoce smutku.
  4. Podzimní strava + 6 zásad a 9 podzimních potravin.
  5. Jak kvalitně doplnit živiny pro naše tělo.

Kdo vás podzimem provede?

Ing. Jana Ohanková, sep

Jsem terapeutka tělového vnímání (kraniosakrální biodynamika, Somatic Experiencing) od roku 2010 a lektorka jógy, pilates a meditací již od roku 2001. Více se o mém vzdělání můžete dozvědět zde >>

Vědomě jsem s rytmem roku začala pracovat od chvíle, kdy jsme si v roce 2005 pořídili v Brdech starou, roubenou chalupu s velkým sadem plným jablek. Trávila jsem tam s dětmi celé jaro, léto a kus podzimu. Byly to naprosto neuvěřitelné chvíle spojené s přírodou a čistou radostí z každého dne venku. Díky naši asi 250 let staré roubence jsem přišla do kontaktu se Zemí – Pachamamou. Jsem za to životu i svému muži (díky němu chaloupku máme) neuvěřitelně vděčna.

Pobyt v přírodě a napojení na Zemi mi přináší radost a vnitřní klid. Vnímám, jak mi pomáhá se lépe ukotvit v rovnováze a být více v klidu a pohodě. 

Potkat se se mnou můžete buď naživo v Psychoterapeutickém centru Lávka či Studiu QUIS (obojí Praha 6) nebo online odkudkoli. Právě v roce 2020 (díky celosvětové pandemii a nemožnosti pracovat ve studiu) jsem začala svoje vědomosti z praxe přenášet i do online světa a nabízím vám jak konzultace přes ZOOM, tak i online programy.

Pomohu vám vrátit se blíže k sobě a získat více energie, klidu a radosti ze života.

Online produkt vždy jednoduše najdete na mých webových stránkách v členské sekci. Přístup najdete v MENU na domovské stránce www.janaohankova.cz (LOG IN).

Přístupové údaje obdržíte hned po uhrazení objednávky na vaši emailovou adresu, kterou uvedete při objednání.

Tento online produkt pro vás bude dostupný po celou jeho životnosti, minimálně však jeden rok. Jistě chápete, že nic není napořád a ani moje podnikání nemusí trvat věčně, proto mi přijde fér to sem i takto napsat. 

Vaše dotazy ráda zodpovím. Stačí mi je napsat na můj email: joy@janaohankova.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
vážka zlatá

Pokud potřebujete ZPOMALIT, vrátit se blíže K SOBĚ
 a získat VÍCE ENERGIE, RADOSTI a KLIDU do života,
jste tady správně.