Rytmus roku ve mně

V SOULADU SE ZIMOU

❄ Jak si v zimě udržet životní energii? ❄

Díky tomuto návodu budete mít v zimě dostatek energie a lepší náladu. Vaše tělo se vám pak odvděčí lepším zdravím a jistě se vyhnete i jarní únavě a nachlazení.

Rytmus přírody pociťujeme nejlépe tehdy, když se mu odevzdáme.
Znamená to, že ho respektujeme.

  • Když s rytmem nejsme v souladu, nerespektujeme ho, odchylujeme se od rovnováhy a ztrácíme životní energii. Pociťujeme únavu a vyčerpání.
  • Když ale jsme v souladu a necháváme se vést proměňujícím se denním světlem i noční tmou, tím se nám život velmi zjednoduší i ozdraví. Přirozený rytmus v těle přináší sílu a vytváří klid a ten je předpokladem k jakémukoliv léčení.

Co získáte?

Připravila jsem pro vás NÁVOD:

  1. Jak pečovat o svou vitální energii v zimním období
  2. Cvičení k harmonizaci dráhy močového měchýře a ledvin
  3. Tipy na stravu v zimním období + 3 jednoduché recepty
  4. Námět, jak dodat tělu dostatek kvalitních živin

Kdo vás zimou provede?

rytmus roku - v souladu se zimou

Ing. Jana Ohanková, SEP

Jsem terapeutka tělového vnímání (kraniosakrální biodynamika, Somatic Experiencing) od roku 2010 a lektorka jógy, pilates a meditací již od roku 2001. Více se o mém vzdělání můžete dozvědět zde >>

Vědomě jsem s rytmem roku začala pracovat od chvíle, kdy jsme si v roce 2005 pořídili v Brdech starou, roubenou chalupu s velkým sadem plným jablek. Trávila jsem tam s dětmi celé jaro, léto a kus podzimu. Byly to naprosto neuvěřitelné chvíle spojené s přírodou a čistou radostí z každého dne venku. Díky naši asi 250 let staré roubence jsem přišla do kontaktu se Zemí – Pachamamou. Jsem za to životu i svému muži (díky němu chaloupku máme) neuvěřitelně vděčna.

Pobyt v přírodě a napojení na Zemi mi přináší radost a vnitřní klid. Vnímám, jak mi pomáhá se lépe ukotvit v rovnováze a být více v klidu a pohodě. 

Potkat se se mnou můžete buď naživo v Psychoterapeutickém centru Lávka či Studiu QUIS (obojí Praha 6) nebo online odkudkoli. Právě v roce 2020 (díky celosvětové pandemii a nemožnosti pracovat ve studiu) jsem začala svoje vědomosti z praxe přenášet i do online světa a nabízím vám jak konzultace přes ZOOM, tak i online programy.

Pomohu vám vrátit se blíže k sobě a získat více energie, klidu a radosti ze života.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
vážka

Pokud potřebujete ZPOMALIT, vrátit se blíže K SOBĚ
 a získat VÍCE ENERGIE, RADOSTI a KLIDU do života,
jste tady správně.