Diagnostika potřeb tvého těla

Zjisti, co přesně tvé tělo potřebuje, a dopřej si cílenou
podporu na své cestě ke zdraví a celistvosti

vážka logo

Možná je to i váš případ…

 • Pravidelně cvičíte, ale bolesti zad (těla) neustupují.
 • Nedaří se vám kvalitně spát nebo vás často bolí hlava. 
 • Každý měsíc nebo často prožíváte silný PMS.
 • Jste unavená, vyčerpaná a náladová.
 • Užíváte nejrůznější potravinové doplňky pro podporu své vitality, ale nevnímáte žádné výraznější zlepšení?

Užívání doplňků stravy je jedním z nejčastějších rozhodnutí, která lidé dělají pro zlepšení svého celkového zdraví a pohody. Než ale nakoupíte suplementy za tisíce korun a začnete je užívat, je důležité si uvědomit: v jakém stavu je právě vaše tělo, co konkrétně a v jakém načasování potřebuje, i jak rozlišit kvalitní doplňky s maximální využitelností od těch nekvalitních.

Diagnostika vám přinese mnohem více!

diagnostika potřeb vašeho těla

Pomocí diagnostiky objevíte, jaké jsou skutečné potřeby vašeho těla a já vám doporučím přesně takové techniky, cvičení, afirmace i doplňky, které podpoří vaši přirozenou vitalitu.

Jak diagnostika probíhá?

 • Nejprve vyplňte níže uvedený formulář, na který vám nejpozději do 3 pracovních dnů odpovím a pošlu dotazník. Případně mi můžete napsat e-mail na joy@janaohankova.cz  s předmětem DIAGNOSTIKA. 
 • Po vyplnění dotazníku vám do týdne (max 3 týdnů) připravím diagnostiku. Diagnostika obsahuje video, audio a doplňující text, který vám pošlu na váš e-mail.
 • Pak si do týdne domluvíme 20 minutovou konzultaci, na které se mě můžete zeptat na další informace, případně vše dořešíme po e-mailu.

Jak diagnostiku tvořím?

 • Diagnostika je založena na mých osobních zkušenostech z oblastí, kterým se věnuji od roku 2001 (MOJE VZDĚLÁNÍ najdete zde >>).
 • Diagnostický přístroj QM THERAPY.  Detekce probíhá po vašem odsouhlasení telemetricky (na dálku).
 •  Typologie osobnosti.
 • Případně používám i konzultace s dalšími odborníky a kolegy.

Reference

Paní Jana je moc příjemná a milá. Velmi se mi líbil její individuální přístup. Po vypracování diagnostiky mi všechny informace krásně a podrobně popsala ve videu, což mě moc potěšilo. Mohla jsem s ní konzultovat veškeré mé otázky. Jana má opravdový zájem o klienta. Co se týká diagnostiky jako takové, překvapilo mě, že některé výsledky byly opravdu velmi trefné. Děkuji za skvělý a naprosto individuální přístup a ráda doporučím dále.

Moc děkuji za rozebrání mé osobnosti. Je to pro mne velmi přínosné! Některé věci jsem tušila, ale po shlédnutí videa si více uvědomuji na čem musím pracovat, abych byla spokojenější a zdravější. Teď potřebuji čas, aby to ve mně mohlo pracovat. Doporučené knihy i výživové doplňky jsem si už objednala. Díky.

Jani, předně mnohokrát děkuji za diagnostiku. Pokud bych měla zmínit alespoň drobnosti po prvním poslechu, tak rozhodně "do mne vidíš", a vidíš jak to dobré, tak rozhodně to "špatné" Upřímně jsem se zasmála, když si velice přesně popsala moje postoje, názory, přístup k věcem, ale také negativa. Pravdou je, že některé věci, kterými si škodím, si uvědomuji, ale nic s nimi nedělám. V dalších případech podvědomě "cítím", že je něco špatně, ale to "něco" si nemohu anebo (bohužel asi) nechci připustit na vědomé úrovni či pojmenovat. Nemyslím si, že setrvání v těchto negativech záměrně vyhledávám (zůstávat zabředlá v tom bahně), ale trochu tápu v tom, jak "z kola ven". Již po prvním poslechu vím, že jsi mi pomohla pojmenovat (uvědomit si) některé věci, které mne opravdu vysilují. Máš pravdu, skutečně mám neuvěřitelnou radost z jakéhokoli pohybu. Jani, s ohledem na napsané tě poprosím o zapůjčení zmíněných knih. Také mám zájem o "startovací balíček" - dám na tvé doporučení a ráda jej vyzkouším.

Na Janu jsem narazila v jedné FB byznysové skupině a velmi se mnou zarezonoval její přístup ke zdraví a harmonii těla a mysli, který aktuálně zabrnkal na strunu mých zdravotních obtíží. Proto jsem neváhala a přihlásila se o tzv. diagnostiku na dálku, což bylo pro mě, maminku s miminkem a bez hlídání, opravdu velmi zásadní. Dotazník mi dal chvílemi zabrat, ale nakonec jsem byla opravdu nadšená - jednak z Jany velmi vlídného přístupu, klidné a vyrovnané energie (která mi teď hodně schází!) a následně mě ohromily výsledky diagnostiky. Ta seděla téměř na 100% - ne vše bylo samozřejmě pozitivní, ale dobrá zpráva je, že se se spousta věcí dá ještě podchytit a „zachránit“. Skvělé bylo, že jsem interpretaci diagnostiky dostala ve formě videa, kdy jsem jednak měla informace z první ruky a nemusela si číst obsáhlé texty a zároveň jsem mohla navnímat Janičky "éterickou" až hladivou energii. A to bych z psaného výsledku určitě nezjistila a možná by vše se mnou tolik nerezonovalo. Jana mi udělala rozbor hned z několika hledisek (horoskop, silné stránky, oslabená místa, atp.) a velmi "citlivě" mi dala doporučení, co mi v těle chybí a co mohu udělat pro zlepšení fyzické i mentální kondice. Sdílela se mnou tipy jak podpořit tělo z hlediska výživy (vitamíny, minerály, apod.), tak i "duchovního" (nejvíce zasažená čakra/ dráha, dle TČM) a doporučila mi „mantry“ či motta, chcete-li, které je dobré si občas připomenout ! Ty byly vážně velmi trefné a často si je čtu znovu 😉 Jelikož jsem se rozhodla poté rovnou využít Jany zkušenosti i poradenství v oblasti doplňků stravy a následné péče o tělo, mohu potvrdit, že Jany velmi ochotný přístup mi vše - tzv. polopatě vysvětlit a nasdílet, byl neuvěřitelný. S Janičkou velmi ráda zůstávám v kontaktu i pro další konzultace jak se zharmonizovat a být tzv.“fit“. To my ženy s malými dětmi, po porodu, či jen v extrémně náročném období tolik potřebujeme! Věřím, že jsem opět potkala další úžasnou bytost a děkuji za to! Pokud vás také trápí nějaké neduhy nebo nevíte kde u sebe začít a hledáte jemnou a laskavou průvodkyni zdravím a pohodou, jednoznačně se ozvěte Janě, je to dar 🙂 Jako bonus k tomu všemu jsem zjistila, že obě pocházíme ze Slezska, kraje "razoviteho" a to my, pražské náplavy, obzvlášť oceníme 🙂

V případě technických problémů mě kontaktujte na můj email: joy@janaohankova.cz