Diagnostika potřeb tvého těla

Zjisti, co přesně tvé tělo potřebuje, a dopřej si cílenou
podporu na své cestě ke zdraví a celistvosti

vážka

Možná je to i tvůj případ…

  • Pravidelně cvičíš, ale bolesti zad (těla) neustupují.
  • Nedaří se ti spát a často tě bolí hlava. 
  • Každý měsíc prožíváš silný PMS.
  • Jsi unavená, vyčerpaná a náladová.
  • Užíváš nejrůznější potravinové doplňky pro podporu své vitality, ale nevnímáš žádné výraznější zlepšení?

Užívání doplňků stravy je jedním z nejčastějších rozhodnutí, která lidé dělají pro zlepšení svého celkového zdraví a pohody. Než ale nakoupíš suplementy za tisíce korun a začneš je užívat, je důležité si uvědomit: v jakém stavu je právě tvé tělo, co konkrétně a v jakém načasování potřebuje, i jak rozlišit kvalitní doplňky s maximální využitelností od těch nekvalitních.

diagnostika potřeb vašeho těla

Pomocí diagnostiky objevíš, jaké jsou skutečné potřeby tvého těla a já ti s radostí doporučím přesně takové techniky, cvičení, afirmace i doplňky, které podpoří tvou přirozenou vitalitu.

Jak diagnostika probíhá?

  • Nejprve vyplníš níže přiložený formulář, na který ti nejpozději do 3 pracovních dnů odpovím a pošlu dotazník.
  • Po vyplnění dotazníku ti do týdne max 14 dnů (pokud nebudu na dovolené) připravím diagnostiku, kterou ti nahraji na video. 
  • Pak si do týdne domluvíme 20 minutovou konzultaci, na které se mě můžeš zeptat na další informace.

Paní Jana je moc příjemná a milá. Velmi se mi líbil její individuální přístup. Po vypracování diagnostiky mi všechny informace krásně a podrobně popsala ve videu, což mě moc potěšilo. Mohla jsem s ní konzultovat veškeré mé otázky. Jana má opravdový zájem o klienta. Co se týká diagnostiky jako takové, překvapilo mě, že některé výsledky byly opravdu velmi trefné. Děkuji za skvělý a naprosto individuální přístup a ráda doporučím dále.

Na Janu jsem narazila v jedné FB byznysové skupině a velmi se mnou zarezonoval její přístup ke zdraví a harmonii těla a mysli, který aktuálně zabrnkal na strunu mých zdravotních obtíží. Proto jsem neváhala a přihlásila se o tzv. diagnostiku na dálku, což bylo pro mě, maminku s miminkem a bez hlídání, opravdu velmi zásadní. Dotazník mi dal chvílemi zabrat, ale nakonec jsem byla opravdu nadšená - jednak z Jany velmi vlídného přístupu, klidné a vyrovnané energie (která mi teď hodně schází!) a následně mě ohromily výsledky diagnostiky. Ta seděla téměř na 100% - ne vše bylo samozřejmě pozitivní, ale dobrá zpráva je, že se se spousta věcí dá ještě podchytit a „zachránit“. Skvělé bylo, že jsem interpretaci diagnostiky dostala ve formě videa, kdy jsem jednak měla informace z první ruky a nemusela si číst obsáhlé texty a zároveň jsem mohla navnímat Janičky "éterickou" až hladivou energii. A to bych z psaného výsledku určitě nezjistila a možná by vše se mnou tolik nerezonovalo. Jana mi udělala rozbor hned z několika hledisek (horoskop, silné stránky, oslabená místa, atp.) a velmi "citlivě" mi dala doporučení, co mi v těle chybí a co mohu udělat pro zlepšení fyzické i mentální kondice. Sdílela se mnou tipy jak podpořit tělo z hlediska výživy (vitamíny, minerály, apod.), tak i "duchovního" (nejvíce zasažená čakra/ dráha, dle TČM) a doporučila mi „mantry“ či motta, chcete-li, které je dobré si občas připomenout ! Ty byly vážně velmi trefné a často si je čtu znovu 😉 Jelikož jsem se rozhodla poté rovnou využít Jany zkušenosti i poradenství v oblasti doplňků stravy a následné péče o tělo, mohu potvrdit, že Jany velmi ochotný přístup mi vše - tzv. polopatě vysvětlit a nasdílet, byl neuvěřitelný. S Janičkou velmi ráda zůstávám v kontaktu i pro další konzultace jak se zharmonizovat a být tzv.“fit“. To my ženy s malými dětmi, po porodu, či jen v extrémně náročném období tolik potřebujeme! Věřím, že jsem opět potkala další úžasnou bytost a děkuji za to! Pokud vás také trápí nějaké neduhy nebo nevíte kde u sebe začít a hledáte jemnou a laskavou průvodkyni zdravím a pohodou, jednoznačně se ozvěte Janě, je to dar 🙂 Jako bonus k tomu všemu jsem zjistila, že obě pocházíme ze Slezska, kraje "razoviteho" a to my, pražské náplavy, obzvlášť oceníme 🙂

    V případě technických problémů mě kontaktujte na můj email: joy@janaohankova.cz