Ceník

Individuální konzultace

Terapeutická práce s tělem – kraniosakrální terapie a Somatic experiencing.
Naživo i online.

TERMÍNY SEZENÍ

Pro termín si napište na joy@janaohankova.cz nebo zavolejte +420 731 210 822.

Naživo

Psychoterapeutické centrum Lávka, Kafkova 10, Praha 6

  • úterý a čtvrtek

Online

Na platformě ZOOM

  • po domluvě

Celková délka se pohybuje okolo 60 minut. Každá terapie je individuální, proto je možné, že se ta vaše protáhne (max 15 minut). Vyčleňte si proto dostatek času. Po terapii si naplánujte klidový režim. Ve stejný den nebo den před a po sezení nekombinujte s jinou terapií, lékařským zákrokem (např. zubař) nebo masáží!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Váš OBJEDNANÝ termín můžete zrušit nebo přesunout 48 hodin předem. V kratším čase si účtuji 50%. Pokud si však lekci neomluvíte vůbec, tak vám účtuji plnou cenu. Děkuji předem, že si vážíte mého pracovního času.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Domluvený termín je samozřejmě možné zrušit nebo přesunout. Zrušení nebo přesunutí termínu je možné přes rezervační systém a to nejpozději 6 hodin předem. Při pozdějším zrušení vám započítám plnou cenu. Děkuji předem za pochopení.

Rezervujete si termín poprvé?

Při rezervaci použijte tablet nebo počítač. Lépe se budete orientovat. V případě potřeby mi můžete zavolat, poslat SMS či email. Budu se vám věnovat, hned jak to bude možné.

Jste tady poprvé?

Pokud se chystáte na lekci nebo konzultaci poprvé, tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Domluvíme se na nejlepším postupu právě pro vás.

Chcete se podívat na moje online programy?

Na této stránce najdete aktuální nabídku.

Vaše JOy