Jóga, Pilates, Meditace

PRO ZDRAVÍ VAŠEHO TĚLA I DUCHA

Co vám moje lekce přinesou?

 • odbourání únavy, stresu, negativních pocitů (strach, úzkost, deprese)
 • eliminaci bolestí zad a kloubů, zlepšení stavu pohybového aparátu
 • zlepšení fyzické kondice
 • redukce váhy
 • lepší soustředění a koncentraci
 • více životní energie a dobrou náladu

Co vám moje lekce přinesou?

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Soukromá lekce je intenzívní trénink pro vaše tělo, mysl i duši.

V soukromí máte prostor jen sami pro sebe a já se věnuji plně jen vám. Povedu vás dechovými cvičeními, meditacemi, fyzickým cvičením na principech Pilates a léčebnými postupy jógy dle vašich individuálních potřeb. Společně stanovíme cíle a navrhneme program pro udržení a podpory vašeho osobního růstu. Zaznamenáte pokrok a uzdravení na všech úrovních vašeho organismu.

SKUPINOVÉ LEKCE

Moje lekce vždy začínají zklidněním a usazením/uzemněním. Následuje protažení a zahřátí těla (např.pozdravy slunce). Na lekci jógy jsou základem asány, které se plynule střídají a mají různou dynamiku.

Pokud však vnímám disharmonii skupiny nebo únavu zařadím energetické nebo harmonizační cvičení. Ladím se na individuální potřeby klientů a snaží se o harmonické vyladění jednotlivce i celé skupiny. Konec lekce věnuji relaxaci.

Skupiny, které vedu jsou malé. Večerní lekce pro dospělé mají max 12 klientů. Speciální lekce – pro těhotné, po porodu apd. mají jen 2 – 6 klientů.

Jak hodnotí moji práci klienti:

Na lekce jógy chodím přes rok, nyní jsem kvůli těhotenství přerušila, protože jsem velice unavená. Mě jóga pod Janiným vedením pomohla v tom, že jsem na vlastní kůži cítila, že moje tělo je stále pružnější. Lekce mě bavily a měla jsem z nich dobrou náladu. Naučila jsem se správně dýchat a občas si doma zazpívám OM
Kateřina Jíchová
na mateřské dovolené
K Janě chodím na jógu pro dospělé i na cvičení po porodu moc ráda. Pomáhá mi to udržet se v kondici, resp. pomohlo mi se do ni dostat po porodu. Také si vždy psychicky odpočinu a jsem tak plná sil na další dny strávené s mým synem 🙂
Janka Kmotorková
na mateřské dovolené
Na Janiny lekce jógy docházím již devátým rokem a nedovedu si představit, že bych chodila k někomu jinému. Na lekcích si nejen úžasně protáhnu tělo, ale i zrelaxuji mysl po celodenním shonu, v tom jsou její hodiny nepřekonatelné. Chci vyzdvihnout, že se Jana dokáže naladit na potřeby klientek a těm každou jednotlivou lekci přizpůsobí. Její lekce mne prostě pořád baví!
Hanka Rýdlová
právnička
Již jsem v životě navštěvoval mnoho kurzů a poznal různé cvičitele a trenéry. Jana je nejlepší. Proč? Koncepci má vždy velmi dobře promyšlenou ale dokáže ji pružně měnit dle nálady a stavu skupiny. Líbí se mi i to, jak je každá hodina trochu jiná a doplněná novými prvky. Velmi oceňuji Janin profesní rozvoj, protože se stále učí nové věci a hledá cesty pro jejich uplatnění. Jako cvičitel je vynikající ve smyslu pro detail a citlivý dohled nad svými klienty, kdy nás pozorně pozoruje a umí najít tu správnou cestu pro každého jednotlivce. A to vše stále s dobrou náladou a úsměvem.
Zdenek Mangler
Projektový manažer

Kam můžete přijít na lekci:

RODINNÉ CENTRUM SPOLEČNÝ DEN

 Křenova 11, Praha 6 – Petřiny, skupinové i individuální lekce

ROZVRH LEKCÍ:

 → zde ←

JÓGOVÁ CENTRUM HVĚZDA

 Křenova 11, Praha 6 – Petřiny, skupinové i individuální lekce

Pouze individuální lekce

CENTRUM LÁVKA

Kafkova 10, Praha 6 – Dejvice,  pouze individuální lekce

Pouze individuální lekce

 

 

Cena za individuální lekci:

 • Cena za 1 individuální lekci (50 min) Pilates, jóga, meditace …………………600,- Kč/lekce.
 • Cena za 5 individuální lekci (50 min) Pilates, jóga, meditace………………….550,- Kč/lekce.  
 • Cena za 10 individuální lekci (50 min) Pilates, jóga, meditace…………………..500,- Kč/lekce.

K ceně lekce je nutno započítat nájem – což je 200 Kč/hodinu.
Pokud lekci chcete dříve než v 9:00 a po 17:00, je to možné. K ceně si připočítávám 200 Kč.

 • První konzultace –  20 minut  ZDARMA – je součástí první lekce, zvlášť může být jen po Skype.
 • Váš termín můžete zrušit 48 hodin předem. V kratším čase si účtuji 50%.  Pokud si však lekci neomluvíte vůbec, tak vám účtuji plnou cenu. Děkuji předem za pochopení.

Objednat se můžete:

TELEFONICKY

731210822

PREŠ EMAIL

jana@mojezdrojovna.cz

VYPLNĚNÍM FORMULÁŘE NÍŽE