Jóga, Pilates, Meditace

PRO ZDRAVÍ VAŠEHO TĚLA I DUCHA

Skupinové lekce
Individuální lekce
Kurzy naživo i online

Naladím vás na váš dech, přivedu vás blíže k sobě a naučím vás lépe vnímat vaše tělo, aby bylo zdravé a vitální dnes, zítra i za 10 let. 
Díky své 15 leté praxi s klienty vím, jak je pro vás důležité cvičit správně a zdravě a to tak, aby vám lekce přinášely vitalitu, sílu i uvolnění. Moje lekce nejsou o složitých a náročných pozicích či hluboké jógové praxi. Lekce se mnou vám přinesou uvolnění a radost na všech úrovních.
Těší mě, že pro mnoho mých klientů je cvičení se mnou jejich velkým ZDROJEM.

SKUPINOVÉ LEKCE

Studio QUIS – Na okraji 42, Praha 6

Skupiny, které vedu, jsou malé a proto se budete cítit bezpečně a uvolněně.

Kurzy a lekce začínají od 5. 9. 2022

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Soukromá lekce je intenzívní trénink pro vaše tělo, mysl i duši.

V soukromí máte prostor jen sami pro sebe a já se věnuji plně jen vám. Povedu vás dechovými cvičeními, meditacemi, fyzickým cvičením na principech Pilates a léčebnými postupy jógy dle vašich individuálních potřeb. <br>

Společně stanovíme cíle a navrhneme program pro udržení a podpory vašeho osobního růstu. Zaznamenáte pokrok a uzdravení na všech úrovních vašeho organismu.

Co vám lekce přinesou?

 • Naučíte se správně a plně dýchat = esenciální základ vašeho života.
 • Budete vědět, jak být správně v dané pozici, než začnete cvičit = nejdůležitější základ pro vaše tělo a jeho zdraví.
 • Cvičení si budete užívat a přinese vám vitalitu, sílu, uvolnění a radost = skvělá cesta k vašemu pravidelnému návyku.

Co dále můžete získat?

 • Odbourání únavy, stresu, negativních pocitů (strach, úzkost, deprese).
 • Eliminaci bolestí zad a kloubů, zlepšení stavu pohybového aparátu.
 • Zlepšení fyzické kondice, redukce váhy a lepší soustředění a koncentraci.
 • Více životní energie a dobrou náladu.

Jak lekce probíhají a jak vypadají?

 • Lekci vždy začínám zklidněním, usazením/uzemněním a napojením na dech.
 • Následuje protažení a zahřátí těla. Na lekci jógy jsou základem asány, které se plynule střídají a mají různou dynamiku. Pilates je především o zpevnění středu vašeho těla a pro mě je to úžasný nástroj, jak u vás vybudovat správné návyky pro zdravé cvičení.
 • Lekce obsahuje komplexní protažení a posílení celého těla alespoň ve 4 z 5 základních pozic (ve stoje, v pozici kočky a lehu na zádech, břiše a boku).
 •  Konec lekce věnuji relaxaci.

V čem jsou moje lekce výjimečné?

 1. Snažím se o to, abyste měli na konci lekce příjemný pocit z toho, že si hezky, zdravě a vydatně zacvičíte. Praxe i život mě totiž naučili, že psychika nás ovlivňuje daleko více než si někteří z nás připouštějí.
 2. Umím se naladit na skupinu i jednotlivce a vnímám jejich potřeby v daném okamžiku.  „Stavím“ lekci tak, aby podpořila jejich vitalitu, přinesla uvolnění a radost. 

Jmenuji se Jana Ohanková...

… jsem celostní terapeutka tělového vnímání,  lektorka jógy, metody Pilates a meditací.  12 let jsem působila v pohybovém centrum pro 3 generace SPOLEČNÝ DEN, který jsem založila v roce 2009.

Ve své praxi využívám i jemné a celostní metody: Kraniosakrální biodynamiky, Somatic experiencing. 

Pohybu se věnuji od svých 6 let (především turistika, plavání, tanec). Jógu praktikuji od 2001 a lekce vedu od roku 2005. Mám velmi rozvinuté tělesné vnímání a tak se dokážu naladit na systém klienta a doporučit to nejlepší pro jeho vnitřní uvolnění.

Moje lekce respektují možnosti uvolnění a síly každého klienta. 

Jak hodnotí moji práci klienti?

Na lekce jógy chodím přes rok, nyní jsem kvůli těhotenství přerušila, protože jsem velice unavená. Mě jóga pod Janiným vedením pomohla v tom, že jsem na vlastní kůži cítila, že moje tělo je stále pružnější. Lekce mě bavily a měla jsem z nich dobrou náladu. Naučila jsem se správně dýchat a občas si doma zazpívám OM
Kateřina Jíchová
na mateřské dovolené
K Janě chodím na jógu pro dospělé i na cvičení po porodu moc ráda. Pomáhá mi to udržet se v kondici, resp. pomohlo mi se do ni dostat po porodu. Také si vždy psychicky odpočinu a jsem tak plná sil na další dny strávené s mým synem.
Janka Kmotorková
na mateřské dovolené
Na Janiny lekce jógy docházím již devátým rokem a nedovedu si představit, že bych chodila k někomu jinému. Na lekcích si nejen úžasně protáhnu tělo, ale i zrelaxuji mysl po celodenním shonu, v tom jsou její hodiny nepřekonatelné. Chci vyzdvihnout, že se Jana dokáže naladit na potřeby klientek a těm každou jednotlivou lekci přizpůsobí. Její lekce mne prostě pořád baví!
Hanka Rýdlová
právnička
Již jsem v životě navštěvoval mnoho kurzů a poznal různé cvičitele a trenéry. Jana je nejlepší. Proč? Koncepci má vždy velmi dobře promyšlenou ale dokáže ji pružně měnit dle nálady a stavu skupiny. Líbí se mi i to, jak je každá hodina trochu jiná a doplněná novými prvky. Velmi oceňuji Janin profesní rozvoj, protože se stále učí nové věci a hledá cesty pro jejich uplatnění. Jako cvičitel je vynikající ve smyslu pro detail a citlivý dohled nad svými klienty, kdy nás pozorně pozoruje a umí najít tu správnou cestu pro každého jednotlivce. A to vše stále s dobrou náladou a úsměvem.
Zdenek Mangler
Projektový manažer

Ceny za lekci

NAŽIVO

 • Cena za skupinovou lekci (60 min)  se pohybuje od 180 Kč/lekce v kurzu a od 220 Kč jednorázová lekce.
 • Cena za individuální lekci (60 min)  je 1100,- Kč.
 • Cena za 5 individuální lekcí (60 min) 5000 Kč/ 5 lekcí.  V balíčku máte 20minutovou konzultaci ZDARMA – je součástí první lekce.

ONLINE ZOOM

 • Cena za skupinovou lekci (60 min)  120 Kč.
 • Cena za individuální lekci (60 min)  800 Kč.

BALÍČEK

 • Cena za 5 individuální lekcí (60 min) 5000 Kč/ 5 lekcí. 
 • V balíčku máte 20minutovou konzultaci ZDARMA – je součástí první lekce.

ZRUŠENÍ LEKCE

SKUPINOVÉ LEKCE

Váš OBJEDNANÝ termín můžete zrušit/přeobjednat prostřednictvím REZERVAČNÍHO SYSTÉMU 6 hodin předem. V kratším čase si účtuji 100% ceny za lekci.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Váš OBJEDNANÝ termín můžete zrušit nebo přesunout 48 hodin předem. V kratším čase si účtuji 50%. Pokud si však lekci neomluvíte vůbec, tak vám účtuji plnou cenu. Děkuji předem, že si vážíte mého pracovního času.

Chcete se na něco zeptat?

DOMLUVIT INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN SI MŮŽETE ZDE:

  mandala