v souladu s létem

BIOHACKING

Objevte svůj zdroj zdraví a energie

vážka logo

Co je to Biohacking?

Možná tento název slyšíte poprvé nebo naopak jste zapálení příznivci. Mé osobní pojetí dnes již velmi trendy směru je tento:

Biohackin je aktivní a vědomý přístup ke svému psychickému i fyzickému zdraví.
Využívá vědecké poznatky, nejnovější technologie, suplementy,
ale také denní návyky, které nám pomohou žít zdravější a plnohodnotnější život.

Přestože se jedná o velmi nový směr, dovolím si říct, že od svých 12 let se Biohackingu věnuji. Tehdy se tomu říkalo „je divná“, pak alternativní přístup k životu. Přes BioMatky a další ezo trendy to doputovalo až k dnešnímu komplexnímu přístupu ke zdraví a životu –  Biohackingu.
Tento komplexní přístup se mnou rezonuje a ráda se k němu přidávám. A to s dlouholetou zkušeností na svém těle, mysli i duchu. A dále i s hlubokým přesvědčením, že je to skvělý přístup k životu a osobně mě velmi baví. A proto vám ho vřele doporučuji. Čím dříve začnete, tím lépe pro vás. Samozřejmě záleží, co vše do svého života zařadíte a co z něho vypustíte. Doporučuji se řídit selským rozumem a příslovím, že méně je často více. No a pokud jste úplně ztraceni, tak se můžete inspirovat na této stránce. Ať je vám k užitku.

Kde a jak začít?

Ať se nacházíte ve svém životě kdekoli, je dobré se zastavit a znovu se na něho podívat. Zhodnotit kriticky, kde se nacházím a kam směruji, co chci v životě prožívat a zda mám nějaké cíle, vize nebo přání. 
Právě toto zastavení a zhodnocení vám může přinést mnoho dobrého a posunout váš život správným směrem, nebo tím získáte dobrý impuls ke změně.

Někdy se vám však nedaří vaše klubko rozmotat. Nemáte trpělivost, dostatek sil nebo si jen nevíte rady. Proto vám nabízím CELKOVOU DIAGNOSTIKU POTŘEB VAŠEHO TĚLA, která vám pomůže nastartovat změny ve vašem životě. 

Diagnostika potřeb vašeho těla

Zjistěte, co přesně vaše tělo potřebuje, a dopřejte si cílenou podporu na své cestě ke zdraví a celistvosti.  

Rytmus roku ve mně

Rytmus přírody působí jako zdroj oživující síly.  Je to náš léčivý zdroj. Přirozený rytmus v těle přináší sílu a vytváří klid a ten je předpokladem k jakémukoliv léčení.  

Cvičení & Terapie

cvičení

Naučte se pracovat s vašim tělem a myslí tak, abyste si lépe poradili se stresem, úzkostí nebo fyzickou bolestí a vaše tělo bylo pružné, zdravé a vitální.

Zvládni svůj stres

Odemkněte dveře malým zázrakům a poznejte, jak malé změny 
můžou mít velký vliv na vaše tělo i psychiku.

Zdravé návyky

Rozhodneme-li se ke změně či novému návyku, můžeme se v sobě potýkat s překážkami. Ty nám brání se plně a jednoduše nastavit do nového, zdravého návyku a udělat to jinak.

Zdraví a krása

zdravé návyky

Na začátku je potřeba nastartovat trávení a otevřít buňky, aby se mohly samy začít čistit. K  této změně potřebujeme dostatek „pozitivní a čisté“ energie . 

vážka logo
Jana Ohanková