doplňky stravy

Doplňky stravy pro vaše zdraví a krásu

Objevte nový zdroj zdraví a energie

vážka logo

Zdravá výživa pro náš život

Připravila jsem pro vás tipy, které vychází z mé osobních zkušeností, zkušenosti s mou rodinou, příteli i klienty v rámci terapeutické praxe. 

Pokud vás účinky doplňků stravy zaujmou, doporučuji nejprve určitě využijte možnost individuální diagnostiky svého těla. Více informací o této službě a jaké jsou ohlasy klientek na tuto službu se můžete dočíst zde >>>

Moje zkušenosti - jak tedy na to?

Jak začít?

  1. Jakými doplňky začít podporovat svoje zdraví? 

Na začátku je potřeba nastartovat trávení a otevřít buňky, aby se mohly samy začít čistit. Organismus také potřebuje dodat energii. Naše střeva podpoří probiotika, buňky zase omega 3 mastné kyseliny. A skvělý zdroj energie je koncentrovaná ovocno-zeleninová šťáva bohatá na vitamíny, enzymy a karoten. A namísto kávy zase „nakopávací“ extrakt ze zeleného čaje – ovšem bez teinu.

JVI pro mě v době nemoci, kdy jsem přes bolest v krku téměř nebyla schopná polykat, bylo hlavní záchranou a pravidelným přísunem vitamínů. Jakmile ustoupila bolest v krku, nastoupila bolest žaludku z antibiotik a nechutenství. I tady mi JVI pomohlo dosytit tělo potřebnými živinami a napomohlo k lepší rekonvalescenci.
Tereza Tučková
textařka a maminka na mateřské
Zelený čaj bez teinu mi dodal hned první týden takový elán a energii, že jsem z toho byla opravdu překvapená. Se svou hypofunkcí štítné žlázy jsem hledala něco, co by mě nakoplo, odvodnilo...zlepšilo náladu a zrychlilo metabolismus. A světe div se, tohle přesně se mnou dělá! Takovou energii jsem nezažila ani po kafi, takže to pro mě byla láska na první pohled 😍
Pavlína Z.

Jak účinně "dovyživit" tělo a zbavit se zánětu

2. Pravidelná výživa a protizánětlivé látky
Když už jste tělo připravili „startovacím balíčkem“, je lépe připraveno vstřebávat vitamíny a minerály. Omegu 3 je důležité doplňovat stále průběžně, tak je pro zdraví našich buněk velice důležitá. A pro podporu protizánětlivých procesů v těle jsou ideální houby Reishi a Cordyceps

Mám výborné zprávy ohledně Omega Marine – mému muži se po měsíci užívání rapidně snížil tlak, musel vysadit prášky na tlak, jelikož ho měl opravdu najednou velmi nízký, doteď má tlak jako 20 letý jinoch i při užívání 3x týdně.
Zuzana Š.
učitelka

Co by mělo být každodenní součástí péče o zdraví

3. Co můžete dělat kdykoliv.
Velmi důležitá věc je pořádné rozproudění lymfy, která odvádí buněčné zplodiny z našeho organismu – dobře proudící lymfa tedy sama přirozeně podporuje vylučování škodlivin a očistu. K tomu je nejlepší dostatek pravidelného pohybu, ale určitě lze doporučit také masážní přístroj.
Stejně tak můžete v každou dobu podpořit kvalitu své kůže, pleti, kloubů i vaziva užíváním kvalitního kolagenu.

S tímto úžasným přístrojem se mi už několikrát podařilo zastavit si migrénu a ulevit od různých bolestí např. zad. Už přes 9 let mám taneční studio a nejednou jsem si namohla svaly, nebo při předcvičování něco natáhla. První pomoc je pro mě nyní Galvanic Body s FlexCrème Tento přístroj využívá galvanický proud, také se mu říká “léčivý proud”. Krásně zaktivuje lymfu, a kromě odvodnění, také umí vytvarovat tělo.
Marketa Böhringer

Napište mi!

Pokud vás efekt těchto doplňků stravy zaujal a chtěli byste to vyzkoušet na vlastní kůži, nechte mi zde na sebe kontakt.
Brzy se vám ozvu a domluvíme si 15 minutovou nezávaznou konzultaci ZDARMA.

vážka logo
Jana Ohanková