Právě si prohlížíte Základní kameny zdraví

Základní kameny zdraví

Kdo si chce udržet zdraví po celý život, musí začít u správné stravy. Roste počet vědeckých důkazů , které prokazují blahodárné účinky konkrétních živin na zdraví. Suroviny, které si kupujeme jsou však na tyto minerály a vitamíny čím dál chudší. A ne o několik procent ale i celé desítky ve srovnání s rokem 2001. Proto dnes tak významně roste spotřeba suplementů.  Nejdůležitější, co potřebujete u nich znát, je jejich kvalita a využitelnost.

Balíček zdraví, který používá celá moje rodina, přátelé i klienti, obsahuje všechny zásadní minerály a vitamíny pro naše zdraví. Jsou důmyslně zkombinované pro maximální využitelnost. Zároveň jsou všechny složky v biokvalitě a čistě přírodní.

Balíček zdraví - vitamíny&minerály a omega 3 mastná kyselina

Balíček zdraví obsahuje všechny zásadní minerály a vitamíny pro naše fyzické i duševní zdraví. Navíc jsou zkombinované tak důmyslně, aby byla jejich využitelnost maximální. Pokud tělu dodáte i rybí tuk (omegu3), tak je studií prokázaná až 95% využitelnost. Což je opravdu skvělý a neobvyklý výsledek u suplementů! Čímž se zásadně liší od ostatních. Zároveň jsou všechny složky v biokvalitě a čistě přírodní.

Přehled vitamínů a minerálů, které balíček zdraví obsahuje: 

 • Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.
 • Zinek a jód přispívají k normálním rozpoznávacím funkcím.
 • Vitamín C, vitamín E, selen, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Vitamín A, vitamín B2 a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku.
 • Vitamíny B3, B5, B6, B12, vitamín C, vitamín H a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Selen, zinek, měď, vitamín A, vitamín B6, B12, vitamín C a vitamín D přispívají k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamín B1 přispívá k normální činnosti srdce.
 • Hořčík, zinek, mangan a vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí.
 • Zinek, jód, vitamín H, vitamín A, vitamín B3 a B8 přispívají k udržení normálního stavu pokožky.

Rybí tuk s  bohatým obsahem mastných kyselin omega-3, pocházejí z krilového a rybího oleje.  Uvedené složky pomáhají udržovat normální činnost srdce, mozku a zraku.

Naše zkušenosti a poznatky s těmito „zářícími“ doplňky stravy si můžete poslechnout zde:

Přehrát video

Pokud vás efekt těchto doplňků stravy zaujal a chtěli byste to vyzkoušet na vlastní kůži, nechte mi zde na sebe kontakt. Brzy se vám ozvu a domluvíme si nezávaznou konzultaci.

   

  Jana Ohanková

  Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>