Právě si prohlížíte Kolagen a jeho vliv na naše zdraví

Kolagen a jeho vliv na naše zdraví

Kolagen je nezbytnou součástí našeho těla, ale s věkem a životním stylem ho ztrácíme. Způsobuje naše viditelné stárnutí (kůže se nám tenčí a vznikají vrásky, tuhne nám tělo a vržou klouby). Kolagen coby doplněk stravy je dnes trendy a tak se s ním na trhu roztrhl pytel. V rozhovoru s Laurou Štastnou se snažíme odpovědět na různé otázky, týkající je jeho užívání a toho, jak poznat kvalitní produkty. A zároveň vám představíme ten, pro který jsme se rozhodly my a proč.

Co je kolagen a proč ho potřebujeme?

Kolagen je bílkovina v našem těle, která se tvoří do 18/20 let a pak se pomalinku z těla vytrácí (v průměru 1,5% ročně) a zpomaluje se její tvorba. Vidíme to na naši pleti, vlasech, nehtech. Pocítíme to v naši pružnosti. A vliv to má na naše chrupavky, vazy, kosti, zuby.

Přemýšlíte o tom, že ho začnete užívat?

Poradíme vám, na co se ptát, abyste získali opravdu účinný.

Každodenní užívání kolagenu:

  • pomáhá udržovat elasticitu pleti
  • pomáhá zachovávat normální strukturu pleti,
  • má pozitivní vliv na jas pleti,
  • snižuje množství vrásek okolí očí,
  • zlepšuje elasticitu svalů a vazů což přináší úlevu vašim kloubům a
  • je prokázáno že kolagen přispívá k celkovému rozjasnění pleti a podporuje texturu pleti.

Poslechněte si moje povídání s Laurou Šťastnou o našich zkušenostech se „zářícími“ doplňky stravy.

Napište mi!

Pokud vás efekt těchto doplňků stravy zaujal a chtěli byste to vyzkoušet na vlastní kůži, nechte mi zde na sebe kontakt. Brzy se vám ozvu a domluvíme si 15 minutovou nezávaznou konzultaci ZDARMA.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>