Právě si prohlížíte Jak rozproudit lymfu a ulevit si od bolesti

Jak rozproudit lymfu a ulevit si od bolesti

Lymfatický systém v našem těle plní mnoho důležitých funkcí. Významnou úlohu hraje v transportu živin a obranných mechanismech těla.

Lymfatický systém se skládá:

 • lymfy,
 • lymfatických kapilár,
 • lymfatické tkáně (uzliny, slezina, mandle a brzklík – u dětí) a
 • lymfatických cév.

Obrázek: https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28086436

Jak poznáme, že máme s lymfou problém?

 • Otoky (pytle pod očima, oteklé prsty, nohy, hrudník pod klíčními kostmi).
 • Celulitýda.
 • Pocit únavy.
 • Poruchy imunitního systému.

Co lymfatickému systému škodí

 • Dlouhé sezení, stání. 
 • Nevhodná strava (především cukr a tučná, masitá jídla).
 • Studené (ledové nápoje, zmrzlina…).
 • Vlhkost (ze stravy jsou to především mléčné nápoje).
 • Nepravidelnost.

Jak si můžeme sami pomoci?

Lymfatickému systému chybí pumpa (jako má krevní oběh srdce). Pro podporu lepšího odbourávání a odplavování škodlivin je nezbytné systém stimulovat.

Proto je důležité do svého života zavést:

 1. zvýšení pitného režimu:
 • pitím nejlépe pramenité /filtrované vody (vlažné nebo teplé), nebo/a
 • bylinkových čajů (svízel přítula, kakos smrdutý, a všechny bylinky, které pomáhají játrům (smetánka lékařská, ostropestřec mariánský),detoxikační směs, která obsahuje list břízy a přesličku).

2. Pravidelný pohyb (nejlepší je svižná chůze – 3,5 – 6km/denně).

3. Otužování (pro začátečníky stačí zlehka ochlazovat ruce a nohy, není nutné se hned vrhat pod studenou sprchu) či

4. Masáže a sauna.

5. Dechové cviční – připravuji pro vás

Hloubkové dýchání ovlivňuje pozitivně nejen čištění lymfy, ale též zácpy, bolestivou menstruaci, nadýmání žaludku i nafouklé břicho, snadnější otěhotnění, obézní břicho a mnoho dalšího co s bříškem souvisí.

6. Z domácí přístrojové technologie, se kterou mám velmi dobré osobní zkušenosti (i při řešení podlitin, pohmožděnin, strií, jizev a bolesti zad, krku adt.), vám můžu doporučit GALVANICKÉ LÁZNĚ pro domácí použití.

Co umí GALVANICKÉ LÁZNĚ

Tato patentovaná technologie má široký záběr na celé tělo. Pravidelné používání přináší krásnou pevnou kůži na celém těle, mírní se celulitida a strie, zpevňuje kůži na těle rozproudí vaši lymfu.
Oblasti, na které galvanik působí:
✅ Lymfatický systém
☑️ Otoky
✅ Křečové žíly a metličky
☑️ Revma
✅ Karpály
☑️ Namožené a ztuhlé svaly
✅ Bolesti zad
☑️ Bolesti hlavy v oblasti šíje
✅ Pooperační stavy – otoky, jizvy
☑️ Při bolestivé menstruaci
✅ Celulitidu – výrazné zlepšení
☑️ Strie – výrazné zlepšení
✅ Jizvy – krásně vyhladí 
☑️ Modřiny
✅ Tvarování a zeštíhlení postavy při hubnutí
☑️ Zpevňuje

✅Uvolňuje ze svalů kyselinu mléčnou po sportu

Přístroj je malý, lehký a můžete si ho vzít na cesty či dovolenou, obzvlášť pokud jste aktivní. Máte okamžitou pomoc při zatuhlých svalech či bolestech, nečekaných výronech či modřinách.
Tato technologie je univerzální pomocník pro celou rodinu!

Jednoduché použití - viz video

Jak přístroj hodnotí klienti

Výsledky při pravidelném používání domácí přístrojové technologie, která působí do podkoží. Fotografie jsou použity z výsledků klientů, kteří je prezentovali na internetu.

S tímto úžasným přístrojem se mi už několikrát podařilo zastavit si migrénu a ulevit od různých bolestí např. zad . Uz přes 9 let mám taneční studio a nejednou jsem si namohla svaly, nebo při předcvičování něco natáhla. První pomoc je pro mě nyní Galvanic Body s FlexCrème Tento přístroj využívá galvanický proud, také se mu říká “léčivý proud”. Krásně zaktivuje lymfu, a kromě odvodnění, také umí vytvarovat tělo.
Marketa Böhringer
Moje známá si byla zabruslit a upadla, natloukla si koleno i stehno, takže měla pohmožděniny a koleno nateklé. Navštívila lékaře, který ji doporučil tvaroh. Neschopenka nebyla v žádném případě možná, lékař ji nenapsal a ona do práce prostě musela a to v zaměstnání stojí celý den na nohách.

Galvanik hned po prvním 5minutovým použití pomohl, moje známá hned cítila úlevu. Po dalším použití otoky a modřiny začaly mizet. Galvanik je úžasný pomocník, který by měla mít každá rodina doma, ať už když se stane jakýkoliv úraz, bolesti zad nebo cokoliv bolavého na těle a umí skvěle rozproudit lymfu.My ho doma používáme dost často, manžel, který stále pracuje kolem domu, má často bolavá záda a perfektně vždy uleví. A to není vše co tahle skvělá technologie umí.
Lucie Janků Suchánková
Díky mé práci namáhám své ruce a hlavně zápěstí dennodenně, v noci se budím od bolesti, která mě provádí už pár měsíců v kuse. Je to pichlavá bolest od zápěstí až po loket. Pocity těžkých rukou a čím více je udržuji v klidu, tím více je to nepříjemné. Můžeme to pojmenovat jako potíže s karpálním tunelem. Měla jsem možnost vyzkoušet tuto technologii na jedné ruce a sama jsem tomu moc nedávala, jelikož vím co vše jsem na moje potíže vyzkoušela, ale utvrdila jsem se pouze v tom, že tato firma ví co dělá a dělá to moc dobře. Jsem unešená z výsledku a momentálně vím, že tohohle pomocníka potřebuji doma. S otevřenou pusou a divem píšu, že moje levá ruka mě nebolí. O pravé ruce se to ale říci nedá.
Nina Biegun

Napište mi

Pokud vás zaujala přístrojová technologie a chtěli byste ji vyzkoušet na vlastní kůži, nechte mi zde na sebe kontakt. Brzy se vám ozvu a domluvíme si 15 minutovou nezávaznou konzultaci ZDARMA.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>