Právě si prohlížíte Jednoduchý návod, jak získat více energie

Jednoduchý návod, jak získat více energie

Listopad je v plném proudu a možná jste si všimli několika věcí, které s tímto měsícem přicházejí.

  1. Ubývá nám energie a celkově se zpomalujeme.
  2. Více lidí se potýká s nemocemi horních cest dýchacích.
  3. Nedaří se nám tak jednoduše začínat nové věci.
  4. Měníme jídelníček – přecházíme automaticky ze studených nápojů k teplým a ze syrových jídel k teplým a vařeným.

Ano, všechno tohle k listopadu patří. Tento podzimní měsíc, stejně jako celý podzim, je podle tradiční čínské medicíny spojen s PLÍCEMI.

Plíce jsou hned po kůži jedním z nejdůležitějších orgánů, které vypovídají o naší schopnosti komunikace a kontaktu s druhými, toleranci, schopnosti dávat i brát. Jsou obrazem toho, zda dokážeme „volně dýchat“, tedy být svobodní.

O tom, jak se vyladit a harmonizovat svoje plíce a tím i tělo jsem psala v minulém článku.

Dnes vám přináším 13 tipů, jak ihned získat více energie od Marie Vavrochové.

Začít se změnou a vymotat se ze začarovaného kruhu, je vždy velmi náročné. Proto pro vás Marie Vavrochová napsala tento e-book: 13 tipů, které vás nakopnou

  • rychle
  • zdravě
  • a hlavně jednoduše (a bez velké námahy).

Většina z nich zabere jen chvilinku. Sepsala je tak, jak na sebe během dne postupně navazují. Můžete si pro začátek vybrat jen jeden tip a postupně přidávat.

Miluji jednoduchost, protože se v ní ukrývá veliká síla. A proto souzním s radami, které jsem v e-booku našla. Sama většinu z nich do svého života pravidelně začleňuji. Jsou pevně spojeny s mým životem a beru je jako každodenní samozřejmost. Naopak cítím na sobě okamžitý úbytek energie, když své zaběhnuté rituály poruším nebo změním. V jejím e-booku, který si můžete stáhnout zdarma, jsem našla i pár novinek, které hodlám do svého dne zařadit, například KŘEMELINU. Slyšíte o tom poprvé? Tak to já taky, rozhodně mě to zaujalo natolik, že ji vyzkouším.

 

Chcete se dozvědět o jaké tipy se jedná? Tak neváhejte a stáhněte si zdarma e-book 13 tipů, jak ihned získat více energie od Marie Vavrochové.

Věřím, že vám její tipy přijdou vhod. Nebo dokonce zjistíte stejně jako já, že jste je do svého života už dávno začlenili. Ujištění, že něco děláte ve svém životě správně, je někdy cennější než nová informace, kterou možná za chvíli zapomenete.

Podělte se se mnou v komentářích, co nového jste se od Marušky dozvěděli nebo co už ve vašem životě funguje.

Užijte si zbytek listopadu a nezapomeňte, že:

  • toto období bychom měli využít zejména k regeneraci, zklidnění, odpočinku a čerpání sil do dalšího období.
  • Listopad je jeden z nejpříjemnějších měsíců, kdy bychom si měli užívat hlavně hojnosti, zábavy, společnost přátel a rodiny, dobrého jídla a pití. Zkrátka užívat si radost, pohodu, klidný a bezstarostný život.
  • 7. 11. také došlo ke střídání energií elementů a z období Kovu, které trvalo celý podzim, se přesouváme do období Vody, která nám bude vládnout celou zimu. A o vodě zase až příště.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>