Právě si prohlížíte Zatmění století se nebojím!

Zatmění století se nebojím!

V pátek, 27.7. 2018 od 21:30 nás čeká nejdelší zatmění Měsíce v tomto století i výjimečná podívaná na Mars. Bude to jedinečná podívaná. Sama se už nemůžu dočkat. Zároveň to ve mně vyvolává mnoho otázek. Jak plný a zároveň zastíněný Měsíc ovlivní můj život? Můžu se na to nějak připravit?

 

To, že Měsíc ovlivňuje Zemi jsem se učila na základní škole. O jeho vlivu na mě samotnou vím už dávno. Čím vnímavější bytostí se stávám, tím více jeho vlivu na sobě pozoruji.  Jsou to energie jemné a zároveň hluboké.

Záře úplňku osvětluje to, co skrývám před sebou i před světem. Jsou to moje vnitřní stíny, potlačené emoce, bolesti, které neumím odstranit aj. Jsem si vědoma toho, že transformační síla úplňku umocněna zatměním ovlivní život můj i život všech bytostí na Zemi. Chci využít této síly ve svůj prospěch,  proto je důležité nejprve pustit vše, co mi v životě neslouží, nefunguje a co mě omezuje.

Dovol tomu, co chce odejít ať odejde a dovol tomu, co chce přijít ať přijde. Tosha Silver

Podělím se teď s vámi o to, co funguje mně a co praktikuji při úplňku. Je to jednoduché a přitom tak účinné!

Udělejte si dnes chvíli a zamyslete se, co ve svém životě už nepotřebujete a co vás omezuje.

Pusťte (nejprve na úrovni vaši mysli):

  • jakékoli zranění na emocionální úrovni,
  • negativní emoce, které cítíte vůči sobě samým,
  • staré a nefunkční myšlenkové vzorce,
  • nefunkční vztahy,
  • práci, kterou nemáte rádi atd.

Pak si stanovte záměr – co chcete do svého života přijmout – a nechte sílu úplňku na sebe působit.

Vše můžete podpořit meditací. Posílám vám tu, která se dotkla mého srdce. Meditace úplňku od Samayi.

Vliv tohoto úplňku bude působit téměř 2 měsíce!

Najděte si v tomto období na sebe co nejvíce času a věnujte se sami sobě. Najděte to, co vám přináší radost, dodává energii a lásku. Najděte svoje léčivé zdroje. Tím, že budete šťastnější vy, bude lepší celý svět.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>