Právě si prohlížíte 5 tipů na jarní úklid vašeho těla

5 tipů na jarní úklid vašeho těla

Už od února nám vnitřní kontrolka hlásí, že přichází období jarní očisty. Na jaře přirozeně chceme využít novou energii, která raší ze země a v touze po jarní očistě se často příliš rychle vrháme do různých detoxikačních programů a diet, aniž bychom si ujasnili, zda jsou zrovna pro nás to pravé.

  • Často se pouštíme do různých výzev, které nemusí být vůbec v souladu s naší myslí, tělem ani duší.
  • Překračujeme svoje hranice a často se vzdáme v půli cesty.
  • Pak jsme na sebe naštvaní a posilujeme negativní představy, které o sobě často máme a tím se utvrzujeme ve svých současných, nezdravých vzorcích.
  • Vracíme se ke svým starým a často nefunkčním návykům, ve kterých je nám dobře (bezpečně) a tím je posilujeme.

A z těchto důvodů jsem pro vás připravila JARNÍ NALADĚNÍ, které vám s tím poradí. Je to můj 1. tip.

Jaro je vhodným časem pro úklid nepořádku v našem těle, který jsme nahromadili za celý rok nebo od poslední očisty. Zároveň je březen a duben spojen s hlavními detoxikačními orgány v těle (žlučníkem a játry – dle TČM). Prostě všechno volá po změně, odlehčení a čerstvosti. První krok je ale vyčistit a odstranit to staré, nefunkční a nepotřebné. Proto jsem pro vás připravila další tipy. které vás v tom podpoří.

5 tipů k jarní očistě

  1. Jarní výzvu, ve které se na jaro naladíte a ujasníte si, co vše s jarní očistou opravdu souvisí a v jakém rozsahu je pro vás možná.  Výzvu jsme pro vás připravila zdarma!
  2. Detoxikujte játra za pomoci úžasné a účinné HOUSENICE.
  3. Nastartujte svůj organismus.
  4. Dodejte tělu energii.
  5. Praktický jarní tip  – je důležité rozproudit vaši lymfu.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>