Právě si prohlížíte Jak zhmotnit své sny za pomocí čaker

Jak zhmotnit své sny za pomocí čaker

Nedávno se mi dostala do rukou kniha o čakrách, která mi hodně napověděla právě v této oblasti. Zároveň mi ukázala, že jde o komplexní proces a že je důležité projít ho postupně a celistvě.

Jak najít a naplnit svou vizi?

Postup, který je v souladu s energetickým systémem čaker, je dle mého názoru jednoduchý a logický. 

💜Nejprve je myšlenka.
🖤Pak o ní začneme přemýšlet. Zde se často vloží ego a skvělý nápad někdy rozcupuje na kousky. Vizionáři vidí daleko, neomezují se svým egem, nehledají hned logické důvody, proč něco nejde apod., a tak se rodí nové nápady.
💙Pokud zůstane myšlenka jen v naší hlavě, časem zmizí. Proto je důležité o svém nápadu či přání začít mluvit a sdílet jej s ostatními. Jakýmkoli způsobem. Podstatné je, abyste se při sdílení cítili dobře hlavně vy.
💚Teprve sdílením můžeme prožívat emoce, vnímat své srdce a tím se otevřít intuici. V tomto místě se dotýkáme své duše. Tady máme šanci zjistit, zda je naše přání, vize či sen v souladu s naší podstatou.
💛Pokud řekneme ANO, tak potřebujeme sílu a odvahu k realizaci.
🧡Pak nastupuje tvořivá síla, která začne s realizací našeho projektu, snů a vizí.
❤️A nakonec se vše může zhmotnit.

Od myšlenky k hmotě

Někteří lidé mají stovky snů a druzí trochu tápou. Ani jedno není ideální. Co tedy s tím?
 
💜Zkuste se zamyslet, jak se ve svém životě chcete cítit. Chcete být štíhlejší, krásnější, zdravější, trpělivější, ženštější, chytřejší, odvážnější, přátelštější…  Najděte si svoje NEJ.
🖤 Zamyslete se, co potřebujete ve svém životě změnit, abyste mohli svůj sen naplnit.
💙 Napište si své sny nebo se o nich pobavte s kamarádkou a třeba si je namalujte.
💚 Pak nechte mluvit své srdce. Odpověď srdce je jasná, rychlá a nekompromisní. Pro něj je jen ANO či NE. Pokud vám při přemítání zazní ALE, tak nejste v srdci, ale ve své hlavě. Vaše hlava je ovlivněna přejatými vzorci chování, což většinou není v souladu s vaší duší. S tím, co doopravdy potřebujete nebo si přejete.
💛 Už jste se rozhodla? ROZHODNUTÍ je zlomový bod manifestace vašich snů. K tomu potřebujete sílu, odvahu a trpělivost.
❤️ Pak už se můžete uvolnit a tvořit.
🧡 Nakonec se vaše vize zhmotní a je to. Váš sen se právě narodil! Což je taky pořádná fuška.

Rovnováha energetického systému

Když si projdete celý proces, jistě už vidíte souvislost s jednotlivými čakrami v lidském těle. Možná jste si uvědomili, kde jsou vaše slabá místa při realizaci vašich snů. 
 
Pokud chcete své sny a přání naplnit bez velkého úsilí, je důležité najít svoje omezení – nerovnováhu v energetickém systému čaker. Zpracovat náboj, díky kterému dysbalance vznikla, a tím dané místo uvést do rovnováhy.

Vykročte na cestu k harmonii a zdraví

Chcete se dozvědět více o tom, co jsou čakry, k čemu je máme a jak využívat jejich potenciálu pro váš naplněný život? Přidejte se k 7denní výzvě zdarma, která startuje 21. ledna 2022.
 
 7 čaker, 7 meditací s afirmacemi, 7 kroků k rovnováze
Výzva Vykročte na cestu k harmonii a zdraví

Přidejte se k týdenní výzvě ZDARMA a vykročte na cestu k vnitřní harmonii a pevnějšímu zdraví. Je to skvělý začátek, pokud si přejete najít svá omezení, která vám brání realizovat vaše sny a přání. 

Zároveň získáte nástroj, jak své tělo uvést do větší rovnováhy na fyzické i psychické úrovni.

Začínáme 21. 1. 2022

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>