Právě si prohlížíte Jasná vize nám otvírá množinu možností k jejímu naplnění

Jasná vize nám otvírá množinu možností k jejímu naplnění

SIGRUN – EVROPSKÁ JEDNIČKA V ON-LINE PODNIKÁNÍ – MĚ OČAROVALA. Díky ni jsme zjistila, že všechny moje „podnikatelské“ aktivity v on-line světě byly úspěšné!

Celý minulý týden jsem procházela jejím kurzem BOOST YOUR BUSINESS. Byl zdarma a tak jsem si chtěla poslechnout, jaké jsou novinky v on-linu, do kterého se teď pouštíme víceméně všichni.

Sigrun mi dala víc než jsem čekala!

O podnikání a marketingové strategii to samozřejmě bylo, ale pod čarou. Obsah byl jenom a jenom o mně. O tom, kdo a co jsem, proč jsem na sítích, jaká je moje vize a to nejenom pro tento rok, ale pro následujících 10 let.

Byla to jízda! Tedy až teď to na mě doléhá, protože během minulého týdne jsem neměla na nic čas. Prostě jsem byla pohlcena energií červené dámy a splynula jsem s ní.

Dnes mám ve své vizi jasněji a vím, jak důležitá je nejenom v mém podnikání, ale také ve všech ostatních částech mého života!

Nejdůležitějším měřítkem je ROVNOVÁHA. Protože, když to někde v našem životě pokulhává (např. zdraví), tak se to časem promítne i v jiných oblastech našeho života (např. přátelství, partnerský život…)

Když o něco přijdete, tak je důležitá vize

Současná covidová situace mě „připravila“ o moje centrum pohybových aktivit pro 3 generace. 15 let jsem ho usilovně a s láskou tvořila. Sama jsem vedla lekce pilates a jógy. Zároveň mě organizace centra dlouhodobě unavovala a záviděla jsem svým lektorkám, že se nemusí o nic starat. Každá mince má dvě strany.

Bez vize nevíte kam jdete

Právě proto je pro mě tak důležitá nová vize. A díky SIGRUN jsem se na ni mohla podívat opravdu komplexně. Zjistila jsem svoje nedostatky a našla nové možnosti.

Prostě to udělej, jdi do akce!

Ano, jsem teď smutná. To je ale normální, když člověk o něco, co dlouho budoval a staral se, přišel. Zároveň se otevírá nová etapa a pokud budu mít jasno ve své vizi, uvidím možnosti, které ji naplní. No a pak to nejdůležitější….prostě jít do akce!

SIGRUN jde ještě dál! Její mantra je totiž: „Začni dříve , než jsi připravena.“

Na jejím kurzu jsem si řekla: „Jasně, jdu do toho!“ Dnes to vidím tak, že je to pekelná odvaha skočit do neznáma. Ale rozhodla jsem se a právě teď jsem plna síly. Později bych možná ztratila odvahu.

Chci s vámi sdílet svoji vizi.

MOJE VIZE

„CHCI INSPIROVAT ŽENY K TOMU, ABY S DŮVĚROU NASLOUCHALY SVÉMU TĚLU, PROTOŽE V NĚM SE SKRÝVÁ ZDROJ JEJICH SÍLY A RADOSTI. KDYŽ SE S TOUTO KVALITOU SPOJÍ, ZÁŘÍ A JEJICH ZÁŘE PAK ROZSVÍTÍ CELÉ NEBE.“

Když září žena, tak je její muž spokojený 🙂 JOy

P.S. Mantra od Sigrun mi nedala spát. Moje vize mi dodala energii a já se napojila na svoji Avatarku a vytvořila pro vás nový prožitkový online kurz SÍLA UKOTVENÍ.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>