Kde se rodí ticho a klid

Kde se rodí ticho a klid

ZIMNÍ SLUNOVRAT – 21.12.

Dokončení a zároveň úplný začátek života. Místo mezi smrtí a narozením. Ticho, prázdno, klid a prostor jsou kvality, které se pojí k zimnímu slunovratu a období po něm. Nalaďte se na tyto kvality, vnímejte je a nechte je prostoupit vašim tělem. Je to čas, kdy bychom měli stejně jako příroda odpočívat a naslouchat.

Spočiňte sami v sobě. Najděte svůj střed.

Náš střed je místo, kde cítíme klid a jistotu. Je to místo, se kterým se spojíme, když ukazujeme své JÁ. Většinou je to střed hrudníku, tam, kde je naše energetické srdce. Zde můžeme snít, meditovat a být.

Zkuste se právě teď v tomto období zastavit. Zaměřte se na svůj vnitřní prostor, kde sídlí ticho a klid. Odměnou vám bude spojení se svým vnitřním srdcem, svým JÁ.

S velkou úctou vám přináším a nabízím meditaci „Spočinutí v duchovním srdci“  od Terezy Kramerové. Tato meditace je velice jemná a zároveň hluboká. Pomůže vám s napojením na své srdce, na své JÁ , na místo, kterému můžete říkat JSEM DOMA.

Nemáte na meditaci čas? Jste zavalení prací? Marně hledáte trochu času pro sebe a svůj klid? Přečtěte si můj článek  „Jak pro sebe najít více času?“.  Možná vám tento článek pomůže zaměřit pozornost jiným směrem. Možná se zamyslíte nad tím, co v životě děláte rádi a co děláte jen proto, že musíte.

Sílu a energii vám přináší to, co děláte z radosti.

Nakonec mám pro vás malý dárek.  Hvězdu plnou kouzelVěřím, že potěší každého z vás a bude zářit nejen u vás doma, ale i ve vašem srdci.

Chci svou hvězdu plnou kouzel >>

 

 

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji.
Jsem autorkou projektu MOJE ZDROJOVNA, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates.
Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Close Menu