Tajemství šťastné milenky

Tajemství šťastné milenky

Květen je ve znamení lásky a s ní je spojeno naše srdce. Dej svému srdci to, co mu dělá dobře.

Usmívej se. Měj se ráda. Měj ráda hlavně sama sebe. Dá se to naučit, i když pozvolna. Právě tahle láska – sebeláska – je ta jediná, která Ti zůstane věrná a tvé srdce ji ocení. Když naplníš svoje srdce láskou a každá buňka tvého těla bude zářit touto esencí, pak jsi schopna ji rozdávat kolem sebe a to bez podmínek. Poznáš pravé štěstí.

První máj je především dnem lásky a jsme to právě my, ženy, které z ni žijeme. Pokud ji žena necítí, chřadne. Je smutná, protivná a kousavá. A její bolest má dalších tisíc projevů. Žena potřebuje lásku především cítit. Potřebuje ji jako vzduch. Bez ni jako by nebyla. Bez ni nemůže být šťastná.

Síla úplňku SVATOJAKUBSKÉ NOCI proměnila ženu – čarodějku v ženu – milenku.

Buď si toho, milá ženo, vědoma a užij si této nádherné fáze. Fáze MILENKY, kdy všechno v tobě znovu rozkvétá. Spoj se se svým srdcem a vnímej emoce, které z něho vycházejí. Nenech se jimi ale ovládnout a zaplavit. Buď na sebe hodná a vyčleň si pro sebe a své srdce dostatek času. Co můžeš udělat hned teď a pak každý den, abys podpořila a zharmonizovala svoje srdce a byla šťastnější, Ti posílám v tomto videu.

Energetická dráha srdce má 3 směry:

  1. dolů k tenkému střevu,
  2. nahoru přes hrtan k oku,
  3. přes plíce, podpaží a vnitřní straně paže k malíčku (chyba v nahrávce).

Se srdcem jsou spojeny především emoce. Lidé, kteří mají tuto dráhu oslabenou, jsou často podráždění, nevrlí, emočně labilní, hodně nebo málo se potí, mají děsivé sny a špatný spánek.

Ve videu najdeš cvik, který podporuje a harmonizuje dráhu srdce. Pokud ho budeš praktikovat pravidelně, nejlépe každé ráno, tvoje problémy se zmírní nebo odezní.  A hlavně budeš emočně vyrovnanější. Budeš-li cítit potřebu se podělit o své pokroky, neváhej a napiš mi na jana@mojezdrojovna.cz nebo sem do komentářů nebo na facebook MOJE ZDROJOVNA.

Někdy je však opravdu těžké spojit se se svými emocemi nebo je mít naopak pod kontrolou. Znám to velice dobře u svých klientů, u svých dětí a samozřejmě občas i u sebe. Na pomoc vždy volám zdroje. Hledám to, co mi dodává sílu do života, přináší radost, klid a pohodu. Prostě to, co mám a dělám ráda. Buduji základnu svých léčivých zdrojů. Dnes vím, jak zázračné účinky tato základna má a jak moc je pro můj život prospěšná.

Proto jsem vytvořila e-book, ve kterém vám vše vysvětlím a naučím vás se zdroji pracovat. Pokud dokážete plně využívat jejich potenciál, váš život se začne pomalu a jistě zlepšovat. E-book je zdarma. Protože si přeji, aby se co nejvíce lidí spojilo se svými zdroji. S tím, co jim přináší radost a sílu do života.

Léčivý zdroj – klíč k vašemu zdraví >> 

Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je dlouhodobě pracovat na sobě samém a neztratit elán a nadšení hned po pár dnech. Připravuji, možná právě pro vás, podpůrný e-mailový kurz Objevte své léčivé zdroje, ve kterém vás provedu krok za krokem celým procesem objevování vašich léčivých zdrojů.

 

E-mailový kurz Objevte své léčivé zdroje >>

Tento kurz a vše výše uvedené je stejně dobré i pro muže.
Pro každou bytost na naši planetě!
Mít hodně kvalitních zdrojů se vyplatí! A láska je jedním z nich.

Přeji vám všem hodně lásky. JOy

 

 

 

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji.
Jsem autorkou projektu MOJE ZDROJOVNA, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates.
Můj příběh si můžete přečíst zde >>

Napsat komentář

Close Menu