Tajemství šťastné milenky

Tajemství šťastné milenky

Květen je ve znamení lásky a s ní je spojeno naše srdce. Dej svému srdci to, co mu dělá dobře.

Usmívej se. Měj se ráda. Měj ráda hlavně sama sebe. Dá se to naučit, i když pozvolna. Právě tahle láska – sebeláska – je ta jediná, která Ti zůstane věrná a tvé srdce ji ocení. Když naplníš svoje srdce láskou a každá buňka tvého těla bude zářit touto esencí, pak jsi schopna ji rozdávat kolem sebe a to bez podmínek. Poznáš pravé štěstí.

První máj je především dnem lásky a jsme to právě my, ženy, které z ni žijeme. Pokud ji žena necítí, chřadne. Je smutná, protivná a kousavá. A její bolest má dalších tisíc projevů. Žena potřebuje lásku především cítit. Potřebuje ji jako vzduch. Bez ni jako by nebyla. Bez ni nemůže být šťastná.

Síla  SVATOJAKUBSKÉ NOCI proměnila ženu – čarodějku v ženu – milenku.

Buď si toho, milá ženo, vědoma a užij si této nádherné fáze. Fáze MILENKY, kdy všechno v tobě znovu rozkvétá. Spoj se se svým srdcem a vnímej emoce, které z něho vycházejí. Nenech se jimi ale ovládnout a zaplavit. Buď na sebe hodná a vyčleň si pro sebe a své srdce dostatek času. Co můžeš udělat hned teď a pak každý den, abys podpořila a zharmonizovala svoje srdce a byla šťastnější, Ti posílám v tomto videu.

 

Energetická dráha srdce má 3 směry:

  1. dolů k tenkému střevu,
  2. nahoru přes hrtan k oku,
  3. přes plíce, podpaží a vnitřní straně paže k malíčku (chyba v nahrávce).

Se srdcem jsou spojeny především emoce. Lidé, kteří mají tuto dráhu oslabenou, jsou často podráždění, nevrlí, emočně labilní, hodně nebo málo se potí, mají děsivé sny a špatný spánek.

Ve videu najdeš cvik, který podporuje a harmonizuje dráhu srdce. Pokud ho budeš praktikovat pravidelně, nejlépe každé ráno, tvoje problémy se zmírní nebo odezní.  A hlavně budeš emočně vyrovnanější. Budeš-li cítit potřebu se podělit o své pokroky, neváhej a napiš mi na jana@mojezdrojovna.cz nebo sem do komentářů.

Využij síly léčivých zdrojů

Někdy je opravdu těžké spojit se se svými emocemi nebo je mít naopak pod kontrolou. Znám to velice dobře u svých klientů, u svých dětí a samozřejmě občas i u sebe. Na pomoc vždy volám zdrojeHledám to, co mi dodává sílu do života, přináší radost, klid a pohodu. Prostě to, co mám a dělám ráda. Buduji základnu svých léčivých zdrojů

Právě v tento čas, kdy mnoho z nás přišlo o své radosti, zvyky a jistoty, a kdy musíme většinu svého volného času trávit doma, jsou zdroje velkou nutností. Pokud nejsou dostupné naše současné zdroje, může dojít k zamrznutí a stagnaci na fyzické nebo psychické úrovni. Pak se nám do ničeho nechce a nic nás nebaví. Potřebujeme si najít jiné a nové radosti. Vybudovat si novou základnu. A pokud se zdroji umíme pracovat, jsme si vědomi jejich potenciálu, tak se nám začnou objevovat téměř sami. Dnes vím, jak zázračné účinky tato základna má a jak moc je pro život prospěšná. 

Nešila jsem roušky, připravovala jsem on-line kurz pro vás na míru.

Nešila jsem roušky, připravovala jsem on-line kurz SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ – ŽIJ ŽIVOT BEZ ZBYTEČNÉHO STRESU A NAPĚTÍ V TĚLE šitý  pro vás na míru. 

Pomůžu Vám najít zdroje vaši síly a radosti – VYBUDUJETE SI PEVNOU ZÁKLADNU – díky které se vám otevře život plný nových příležitostí. Začleníte své zdroje do každodenního života. Naučíte se využívat jejich potenciál. A díky tomu se váš život začne pomalu a jistě zlepšovat.

Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je dlouhodobě pracovat na sobě samém a neztratit elán a nadšení hned po pár dnech. Proto vám budu celou dobu nablízku a provedu vás celým procesem.

Tento on-line kurz a vše výše uvedené je stejně dobré i pro muže. Pro každou bytost na naši planetě!

Mít hodně kvalitních zdrojů se vyplatí! A láska je jedním z nich.

Přeji vám všem hlavně hodně lásky.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji.
Jsem autorkou projektu MOJE ZDROJOVNA, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates.
Můj příběh si můžete přečíst zde >>