Tajemství šťastné milenky

Tajemství šťastné milenky

Květen je ve znamení lásky a s ní je spojeno naše srdce. Dej svému srdci to, co mu dělá dobře.

Usmívej se. Měj se ráda. Měj ráda hlavně sama sebe. Dá se to naučit, i když pozvolna. Právě tahle láska – sebeláska – je ta jediná, která Ti zůstane věrná a tvé srdce ji ocení. Když naplníš svoje srdce láskou a každá buňka tvého těla bude zářit touto esencí, pak jsi schopna ji rozdávat kolem sebe a to bez podmínek. Poznáš pravé štěstí.

První máj je především dnem lásky a jsme to právě my, ženy, které z ni žijeme. Pokud ji žena necítí, chřadne. Je smutná, protivná a kousavá. A její bolest má dalších tisíc projevů. Žena potřebuje lásku především cítit. Potřebuje ji jako vzduch. Bez ni jako by nebyla. Bez ni nemůže být šťastná.

Síla úplňku SVATOJAKUBSKÉ NOCI proměnila ženu – čarodějku v ženu – milenku.

Buď si toho, milá ženo, vědoma a užij si této nádherné fáze. Fáze MILENKY, kdy všechno v tobě znovu rozkvétá. Spoj se se svým srdcem a vnímej emoce, které z něho vycházejí. Nenech se jimi ale ovládnout a zaplavit. Buď na sebe hodná a vyčleň si pro sebe a své srdce dostatek času. Co můžeš udělat hned teď a pak každý den, abys podpořila a zharmonizovala svoje srdce a byla šťastnější, Ti posílám v tomto videu.

Energetická dráha srdce má 3 směry:

  1. dolů k tenkému střevu,
  2. nahoru přes hrtan k oku,
  3. přes plíce, podpaží a vnitřní straně paže k malíčku (chyba v nahrávce).

Se srdcem jsou spojeny především emoce. Lidé, kteří mají tuto dráhu oslabenou, jsou často podráždění, nevrlí, emočně labilní, hodně nebo málo se potí, mají děsivé sny a špatný spánek.

Ve videu najdeš cvik, který podporuje a harmonizuje dráhu srdce. Pokud ho budeš praktikovat pravidelně, nejlépe každé ráno, tvoje problémy se zmírní nebo odezní.  A hlavně budeš emočně vyrovnanější. Budeš-li cítit potřebu se podělit o své pokroky, neváhej a napiš mi na jana@mojezdrojovna.cz nebo sem do komentářů.

Někdy je však opravdu těžké spojit se se svými emocemi nebo je mít naopak pod kontrolou. Znám to velice dobře u svých klientů, u svých dětí a samozřejmě občas i u sebe. Na pomoc vždy volám zdroje. Hledám to, co mi dodává sílu do života, přináší radost, klid a pohodu. Prostě to, co mám a dělám ráda. Buduji základnu svých léčivých zdrojů. Dnes vím, jak zázračné účinky tato základna má a jak moc je pro můj život prospěšná. Proto jsem vytvořila e-book OBJEVTE TAJEMSTVÍ LÉČIVÝCH ZDROJŮ, ve kterém vám vše vysvětlím a zároveň vás naučím se zdroji pracovat, abyste objevili ty  opravdu léčivé. Pokud dokážete plně využívat potenciál svých léčivých zdrojů, váš život se začne pomalu a jistě zlepšovat.

Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je dlouhodobě pracovat na sobě samém a neztratit elán a nadšení hned po pár dnech. Připravuji, možná právě pro vás, podpůrný e-mailový kurz, ve kterém vás provedu krok za krokem celým procesem objevování vašich léčivých zdrojů.

Tento e-book i kurz a vše výše uvedené je stejně dobré i pro muže. Pro každou bytost na naši planetě! Mít hodně kvalitních zdrojů se vyplatí! A láska je jedním z nich.

Přeji vám všem hlavně hodně lásky.

Jana Ohanková

Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji.
Jsem autorkou projektu MOJE ZDROJOVNA, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates.
Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Close Menu