Právě si prohlížíte R² je nutriční produkt, který aktivuje geny mládí

R² je nutriční produkt, který aktivuje geny mládí

Předčasné stárnutí způsobuje nedostatek řádné detoxikace organismu, což má za následek snížení vitality a energie. Což lidé většinou řeší pomocí různých stimulantů (energetické nápoje, káva, cukr atd.), které nám v konečném důsledku opět škodí a způsobují civilizační choroby.

Stárnutí způsobuje:

1) pokles počtu mitochondrií, jež jsou zodpovědné za vytváření buněčné energie a

2) neustále zvyšování toxického odpadu v buňkách, protože nedisponují dostatkem energie k jeho odbourání.

Výsledkem je ztráta mládí, svěžesti a pocitu vitality. A to například způsobuje:

 • schopnost soustředit se klesá o 40% a
 • klesá sexuální apetit až o 66% u žen a o 36% u mužů.

Přírodní nutriční produkt R²

„Jste připraveni cítit se MLADISTVĚ, SVĚŽE A PLNÍ ENERGIE?“

R² je úžasný produkt. Umí totiž na jedné straně dodat hodně energie, ale taky zvědomit v těle vše, co nebylo dosud zpracováno a není v harmonii.

R² je přírodní preparát.

R² má v sobě patentovanou technologii AgeLOC, která omlazuje a zpomaluje genovou expresi.

Jídelníček pro jarní očistu

R² pracuje na buněčné úrovni, podporuje játra a doplňuje energii do ledvin a harmonizuje plíce. Je to luxusní preparát. Je možné ho užívat, až tělo správně vyživíte. Proč? Dochází k zvýšenému odplavování toxinů z těla a tělo na to musí být připravené.

Jak dobře tělo vyživit pomocí kvalitních suplementů si přečtěte zde >>  „dovyživit“ 

Výsledky ověřeny studií

Po 5 týdnech nárůst:

 • Fyzické vitality o 63%.
 • Hladiny glykogenu ve svalech o 24%.
 • Aerobní kapacity o 11%.
 • Duševní výkon o 18%.
 • Mladistvého pocitu.

Produkt obsahuje

R² Day
Tento produkt nabízí báječnou směs klíčových složek Cordyceps Sinensis*, granátového jablka a ženšenu pravého. Pomáhá mimo jiné zvýšit fyzickou výkonnost, udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu.

 )* R2 obsahuje Housenicí čínskou (Cordyceps synensis), ovšem oproti Cordymaxu (jiný produkt od stejné firmy) je 15x silnější. A to díky dalším přírodním výtažkům, které v propojení zesilují efekt zázračné houby. 

R² Night
Tento produkt je na noční regeneraci buněk. Obsahuje výtažek z hroznových jader, výtažek z plodů červeného pomeranče, výtažek ze semínek brokolice a taky selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Reference

 1. Balíček jsem zařadila loni v listopadu na 6 měsíců spolu s balíčkem zdraví – základní kameny (omega + minerály a vitamíny). 2 měsíce před tím jsem užívala startovací balíček. Po týdnu s R2 jsem cítila v noci velký vztek. Snížila jsme dávku na 1/2 a vše se krásně upravilo. Po 21 dnech jsem přešla na plnou dávku a vnímala jen benefity. Více energie, lepší pleť, kvalitnější spánek. Celkově jsem se cítila krásnější a mladší.
   JOy, terapeutka, lektorka jógy a pilates

2. Balíček jsem užívala 6 měsíců (od června do listopadu 2023). Začala jsem ho užívat s JVI šťávou na doporučení JOy. Cítím se a vypadám mladší. Zmizely mi strie. Kůže je „vypnutější“ a bez problémů.  Kolegyně v práci mě zastavují a ptají se, co dělám, že vypadám stále mladší. Mám i více energie. Je to super pocit.
Alena H., klientka 

3. Balíček jsem bral 3 měsíce dle vašeho doporučení. Ze začátku jsem se cítil hůře, na vaši radu jsem snížil dávku na 1/2 na týden a pak jsem se cítil už jen lépe. Celkově bych řekl, že jsem se cítil dobře a byl dlouhou dobu zdravý a to také díky LifePak+ (vyvážená kombinace minerálů a vitamínů), tak jsem ho začal znovu brát. Konečně jsem změnil práci a po pár měsících přišel nový vztah.

Ondřej Č., klient

Poznámka: S klientem jsem 2 roky pracovali na jeho sebevědomí a získání nového, kvalitního a dlouhodobého vztahu. Během terapií jsme odhalili, že největší problém je práce. Pracuje s úspěšným otcem (rodinná firma), který má na něho vysoké nároky, které syn nechce dosahovat.

Nevíte, zda je pro vás produkt vhodný?

Pokud vás efekt tohoto doplňku stravy zaujal a chcete o produktu více informací, nechte mi zde na sebe kontakt. Ozvu se vám co nejdříve a domluvíme si 15 minutovou nezávaznou konzultaci ZDARMA nebo můžete využít moji nabídku diagnostiky vašeho těla.

(Dle plavidel EU zde nemohu nechat odkaz na produkt. Děkuji za pochopení.) 

  Jana Ohanková

  Pomáhám lidem spojit se s tím, co jim dodává energii, radost a klid do života, s jejich léčivými zdroji. Jsem autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ, terapeutka craniosakralní biodynamiky a Somatic experiencing, učitelka jógy a Pilates. Můj příběh si můžete přečíst zde >>